Wpis z mikrobloga

@kitz: Ty masz chociaż Frozen Plate a ja co mam wziąć MSem kapcie ?XD Druid ma rózge + 1mlvl dlaczego dla msa nie ma czegoś takiego ?Nie wiem kto wymyślał te nagrody ale nie szanuje
@Lajz: Stary prosze Cie chodzi o to że nagrody są nie fair.W porównaniu z rózgą dla druida reszta to syf.Dlaczego nie można było dać sorcowi wanda +1 mlvl RP jakiegoś łuku/kuszy/MAA EK tarcza/zbroja.Ja mam dropić na bossie wanda 10h a druid ma z questa ? Fair play motzno
@kitz:

wszystko ostatnio kwitujesz tekstem ze macie problemy z czasem i programowaniem

nie wszystko :>
po prostu: w tym queście domyślnie była ta nagroda. Lepsze kusze / łuki dla paladyna są dostępne w kolejnym queście który mamy przygotowany, tylko potrzebuję pomocy, żeby go szybko zakodzić, skoro Wam się spieszy. O tym piszę.
@kitz: Może skończysz swoje wypociny, cały czas flejmujesz, co z tego ze nie ma co wybrac, jest Quest i sa tez nagrody. Dodali nagrody takie bo takowych nie ma jeszcze i musisz takie sobie uszanować.. Quest to Quest nie wiesz co dostaniesz proste.

Jak byś mniej pisał a więcej robił dla OTS to byś miał swojego wymarzonego Questa. Najlepiej postaw skrzynke bez potworów i odbierz sobie nagrodę i doceń starania Marahina