Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki,
po blisko roku, który spędziłem z Wami nadszedł moment, w którym pierwszy i zapewne ostatni raz, poproszę Was o #pomoc.

Przedstawiam Wam Stasia, 18-miesięcznego, mega pozytywnego ziomeczka, który cierpi na tzw. zespół Kabuki. Staś na chwilę obecną walczy jak może o to, aby móc podnieść główę, usiąść, spokojnie przyjąć pokarm, czyli o czynności najbardziej podstawowe. Aby tak się stało młody potrzebuje stałej opieki lekarskiej, do tego dochodzą leki, rehabilitacja, wyjazdy do klinik itd. Rodzina Stasia wspiera jego rodziców jak tylko się da ale cały czas jest to absolutne minimum. Niedawno pojawiła się także opcja diagnostyki genetycznej, która obecnie nie jest dostępna w Polsce a za granicą wiąże się z dużymi kosztami.

Wiem, że wykop to nie fundacja i nie da się pomóc każdemu, jednak osoby które chciałyby wesprzeć leczenie Stanisława, proszę o przekazanie pomocy na konto Caritas Polska oddział w Tarnowie (najważniejsze jest aby w tytule pojawiły się dwa słowa: Stanisław Gołąb).

Nr konta: 71 1020 4955 0000 7302 0097 4683

Za każdą pomoc mega serdecznie dziękuję w imieniu rodziny Stasia i proszę wykopowych hejterów o ominięcie tematu ;)

Thiiin - Drogie Mirki,
po blisko roku, który spędziłem z Wami nadszedł moment, w któ...

źródło: comment_9xv2EhmevFzvZ2mJvcbNto26GFxKP7Vg.jpg

Pobierz
  • 11
jak wam nie pasuje to nie wpłacajcie i nie komentujcie,nikt od was tego nie wymaga. Ciawe co byście zrobili gdyby wasze dziecko było chore? Siedzielibyście na dupie? Wydaje mi sie że każde z nas walczyłoby i próbowałoby pomocy gdziekolwiek sie da. Ludzie, troche empatii!!! Rozumiem, że to nie fundacja ale strona gdzie konta ma wiele różnych ludzi, jedni chętnie pomagają inni nie i tyle. Nie rozumiem jak można być takim niemiłym, skąd