Wpis z mikrobloga

959 329 - 31 = 959 298
Wieczorna traska na szybko więc #szosa. Prawie na starcie, bo na Pietrusowej w #jaworzno by mi cumpla skasował idiota w minibusie na zjeździe, 50+ a kretyn na "czwartego" wyprzedza bo przecież rozkład goni, ograniczenie do 50. Szkoda, że bagiety nie stały jak zwykle w tym czasie.

Nowowybudowana obwodnica #chrzanow to jakaś porażka, dla aut odblaski i cuda na kiju, dla #rower 2m (oczywiście + piesi), zero latarni a asflat to sie nadaje do wymiany, fale Dunaju. Kto kierwa takie buble odbiera? Jedzie sie po tym jakby łopatami asfalt rozrzucali a nie rozścielaczem. Dramat. Pomijając kamyczki i ogólny syf bo pora roku taka a nie inna.

Pod ZUSem w Chrzanowie prawie wykładka (przypadek? nie "sondze"! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) bo jakaś dziura czy tam studzienka w asfalcie i cumpel odbił...a koło miałem nie za nim a z boku ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle #wygryw bo akurat zerknąłem do przodu i zauważyłem skręcające koło i zrobiłem to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ..,dobrze, że nic za mną nie jechało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już w Jaworzniu, po mocnym zjeździe z województwa małopolskiego, matka natura postanowiła zrobić na nas kolejny zamach. Nie udało sie busiarzowi, nie udało się ZUSowi, to może dzikom się uda! A taki Ch*j! udało sie wyhamować z prawie 50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale coś musiało się stać, dziura w jezdni wygrała, na szczęście nie u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) cumpel #przegryw i prowadzonko do domu (w sumie niedaleko) a ja spokojnie do dom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik
demoos - 959 329 - 31 = 959 298
Wieczorna traska na szybko więc #szosa. Prawie na st...

źródło: comment_BJQM2niNlvDnSYL1udUGt7862Szhso7O.jpg

Pobierz
  • 6