Wpis z mikrobloga

Mirki jak myślicie kupować już teraz motocykl czy poczekać jeszcze z miesiąc ? Jakoś marnie tych ofert na razie widzę, wydaje mi się że w tamtym roku w wakacje był lepszy wybór i niższe ceny. Może ktoś mi podpowie czy lepiej się wstrzymać czy można już kupować bo nic to nie zmieni ? Czaje się na BMW F650 GS z 2004 bo na twina jako pierwszy moto trochę szkoda mi kasy albo Honde Transalp 650;

#motocykle
  • 22
@Ostasz: @Kick_Ass: @Messix: @pietryna123: widzę że ile osób tyle opinii :] Dzięki wielkie za wszystkie rady zacznę się rozglądać za Trampkiem 650 rocznik pewno 2002-2007 i KLE500, pooglądam przejadę się oboma i dopiero zadecyduje :] powiem że właśnie turystyka mnie interesuje wybrać się gdzieś dalej w trasę nie bojąc się jakby co zjechać na jakąś polną ścieżkę.
@Ostasz: tylko strona na fb ? szukać jakiś ich filmików
@Kick_Ass: żeby tak jeszcze było jakieś forum KLE500, a nie tylko grupa na facebooku, do której nikt nie przyjmie mojego fałszywego profilu...

A fora są fajne, bo sprzęt od sprawdzonego forumowicza to bezpieczniejsza inwestycja, w szczególności dla kogoś z gównianym doświadczeniem w kupowaniu i bez wiedzy (np. ja :) ). A że KLE500 mi się podoba, to czuję straszny ból :/
@Pantokrator: po co logujesz się na fałszywym profilu? zapisz do Mordziaka niech cię wpusci bo szukasz motocykla, powinni cię warunkowo wpuścić. Powiem ci że na FB mało kto się pozbywa tych sprzętów..Nikt się zbytnio nie skarży na nie. Fajna opcja,ja jestem bardzo zadowolony z niego. Szukaj wersji polift po 2004 roku.