Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke #gnidawalczy #gnidawygrywazbialaczka #pomagajzwykopem

Wiele osób pytało, czy zbieram 1% podatku - tak zbieram
dla chętnych poniżej link :

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/wojtas_piotr.html

a w załączniku krótka informacja dotycząca wszystkich możliwych metod
oczywiście do niczego nikogo nie zmuszam

i informuję, że zebrane środki chcę przeznaczyć przede wszystkim na :
- rehabilitację
- leki
- najkosztowniejszy ze wszystkiego zabieg fotoferezy pozaustrojowej ( wykonywany tylko we Wrocławiu nie refundowany )
- inne rzeczy typu przystosowanie mieszkania

oczywiście w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do pisania PW
gnida84 - #gnidamabialaczke #gnidawalczy #gnidawygrywazbialaczka #pomagajzwykopem 

...

źródło: comment_FQPjpKY5ZCJGqANJjvMtTM3YzsuoR6jV.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Annerice: nie podaję prywatnego numeru, żeby nie było że zagarniam cokolwiek na lewo czy coś w tym stylu..
wszystko idzie przez fundację.. chcę później pokazać wykopowiczom, co i jak udało się zebrać i oczywiście przedstawić na co idzie zebrana kwota.. myślę, że tak jest zdecydowanie lepiej..

@Mordeusz: dodaję właśnie znalezisko, ale nie jestem pewien czy trafi na główną.. spróbować oczywiście nie zaszkodzi, więc działam
  • Odpowiedz
@tangerine_: Pozatym nigdzie nie potrafię znaleźć bilansu tej #!$%@? fundacji... nigdzie nie moge zobaczyć ile kasy idzie na Gnide o k ? nie ma na stronie ? ok statut jest z 2013 ok ? I to mnie wlasnie #!$%@? bo ludzie ufają takim fundacją. Taki Gnida modli sie o kazdą złotówkę żeby uratować mu zycie ale jak ja mu chce dać złotóke to #!$%@? ile z tej złotówi dostanie gnida? 11
  • Odpowiedz
@gnida84: Nawet nie wiesz, jak często mówię do siebie w myślach "Moje problemy są niczym w porównaniu z problemami takiego Gnidy, a on się nie poddaje". Twoja wola walki motywuje mnie do działania. Zawsze wspierałem Cię duchowo, mimo, że Cię nigdy nie poznałem. W końcu w ramach podziękowania za Twoją walkę mogę Cię wesprzeć finansowo. Moja darowizna jest tylko kroplą w morzu, ale na mirko takich kropel jest wiele.
Jeszcze raz
  • Odpowiedz