Wpis z mikrobloga

@themax: miał spore szczęście że nie przytrafiło mu się to tuż przed czerwonym światłem albo na normalnej drodze gdzie by zjechał w drzewo czy samochód z naprzeciwka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Papasanbaba: niestety mio to jakas po#%#ana kamerka:( zaczela nagrywanie dopiero jak sie zatrzymalem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mialbym film zycia! Ps. Kierowca(starszy facet lvl ok55) lezal na kierownicy gdy do ciezarowki podszedlem, a cala akcja trwala z 30-40sekund od momentu jak zaczal mi na lewy pas zjezdzac. Myslalem ze kogos wyprzedza, aby sie upewnic po chwili sprawdzilem kogo tak dlugo wyprzedza, a prawy pas okazal sie
  • Odpowiedz
  • 0
Hehe najwieksza kupe w majtach mialem jak zobaczylem ze to cysterna i byc moze zaraz wybuchnie(filmy robia swoje). Facetowi kazalem wylaczyc silnik, a sam obadalem czy wycieku zadnego nie ma z cysterny.
Najsmutniejsze jednak, ze wszyscy zapieprzali i nawet nie zwolnili:/
  • Odpowiedz
@themax: Masz pewnie odpalone żeby się odpalała przy przeciążeniach czy coś ? Wtedy byś pewnie musiał zahamować gwałtowniej żeby się odpaliło nagrywanie. Ja polecam nagrywać ciągle i dać opcje nadpisywania plików, po prostu po wypadku ją wyłączasz i masz pewność że ci nie nadpiszę tego co chcesz już :) Tak czy siak lipa. Pracujesz jako kierowca ? Strasznie duży "wynik"
  • Odpowiedz
  • 1
@Papasanbaba: wczesniej dzialala ok. Poprzednia kamerka(noname z alle) byl lepszy niz te mio za 400cebulionow.
Jako koerowca sobie dorabiam w luzniejsze dni w firmie, rodzinnym biznesie :D pierwszy raz od miesiaca w niedalekiej trasie bylem a tu takie cos :/
Moze pozniej wrzuce filmik z akcji z rodzinka w kombi na A1, jak w barierki przywalili, bo okciec zasnal za kolkiem:)
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Taka sytuacja jeszcze:
https://sendvid.com/crytw9h3

Rodzice z dwójką dzieci jakoś ok 6nad ranem latem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez nikomu nic się nie stało.
Później uciszałem dzieciaki płaczące, bo rodzice byli w takim szoku, ze nie ogarniali swoich obowiązków.

PS. Zwróćcie uwagę, by w takich przypadkach zajmować bezpieczne miejsce na drodze/ poza nią, w szczególności na drogach ekspresowych i autostradach;)
  • Odpowiedz