Wpis z mikrobloga

@Lukkar: torque pro, ale ściąganie tego z chomika jest niewdzięczne, bo naprawdę warto zapłacić te 15zł i dostać kombajn diagnostyczny ;) Jeśli chcesz na PC, to pirać ile wlezie ;) te programy są często gorsze od Torque, a kosztują kilkaset $ :)
@Lukkar: warto kupić elma z allegro za 3 dyszki, będzie to podróbka, ale jeśli ludzie w komentarzach się ciesza, to nie ma co narzekać ;) Otwiera większe możliwości, troszkę programów jest na allegro.
Ja za pomocą torque zlokalizowałem cewkę, która nie padła, a straciła wydajność, przez co wprowadzała silnik w delikatne drgania. Także ten, kosmos programik ;)
@AntiPlay: Ja mam program pod PC, SDPROG ale niestety nie pokazuje właśnie ciśnienia w kolektorze dolotowym, co jest teraz mi potrzebne do diagnozy czy gazownik ma poprawiać swoją robotę.
@Lukkar: upewnij się, że masz tam czujnik ;)
Jedź na diagnozę do jakiegoś diagnosty, zapłacisz 5 dyszek i dostaniesz wydruk. Obawiam się, że szukanie może być stratą nerwów. Torque też nie jest w 100% dopasowany, mi nie pokazuje wartości z katalizatora, a mam czujniki sprzężone z systemem obd2.