Wpis z mikrobloga

@StaszekLowcaFlaszek: w Kamieniu to chyba jedna firma jest, kilka osób mi tam polecało ich, w Szczecinie nie ogarnę Ci tego szybko, ale ogólnie mówię, jak są jakieś ranty felg do napawania itd to jak teraz zostawisz to może przed zimą odbierzesz jak będziesz gościa męczył. Spróbuj ogarnąć na fanpage'u "suszą szczecin-dyskusje" na FB tam też mają ogarnięte warsztaty, a więcej osób Ci odpowie
@pablonzo: kilku znajomych zostawiło auta w htlu (czesc na felgi, czesc na inne naprawy), kazdy mial jakies niedociagniecia. Co do felg to informacje mam sprzed 2 lat, ogolnie robia ok ale z bardziej nietypowymi rzeczami maja problem (od tamtego czasu nikt kogo znam nic w htlu nie robi).
@gumojad: ale tutaj jest mowa o felgach co robią od wielu lat i robią to perfekcyjnie. mi zrobili 3 komplety, wszystkie super. raz oddałem im nawet BBS'y , które ciężko zrobić dobrze a zrobili. Ostatnio ( z miesiąc temu) koleś oddał 19" s-line od a4 które były mocno zniszczone i są jak nowe. tyle w temacie.
@gumojad: znajomy ostatnio oddawał do HTL 22" z x5 na malowanie na czarno i prostowanie. wszystko git nie pierwsze felgi tam oddawał. nie wiem jak tam jest z mechaniką ale felgi robią dobrze.