Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że na opisywanie tego co #!$%@? #pis, szkoda strzępić klawiatury.
Pawłowicz, Macierewicz, Ziobro.
Błaszczak, Kempa.
Szydło, Dudeł.

#patologiazpisu #dobrazmiana ##!$%@? #polityka #smolensk #pancernabrzoza

"Dobrych zmian" nie chce mi się wymieniać. Wspomnę tylko o tym, co mnie cieszy: wkurzenie policjantów, których wcześniej kupili sobie podwyżkami.
Jeśli ktoś nie jest w temacie: policjanci dostali średnio po ok. 200 zł podwyżki.
Funkcjonariusze CBA po 2900 zł (słownie: dwa tysiące dziewięćset złotych na łepka). Policjanci się więc oburzyli. ( #bekazpisu )
  • 12
@Usurper:

Polacy wybrali, że chcą być ruchani to niech ich ruchają do krwi, może w końcu ten durny naród czegoś się nauczy.

Co? Ja nie jestem Polakiem? W wyborach uczestniczyłem. Głosy ważne. Nie głosowałem na Dudę, nie głosowałem na PiS. A "jestem ruchany".
@Usurper:

Też nie głosowałem na PiS, ale co można zrobić.


Zrobić na pstryknięcie palcami nic nie można. Ale robić, w ten czy inny sposób, jak najbardziej można. Mieć #!$%@? to płynąć z prądem – najgorsza opcja.
Ale robić, w ten czy inny sposób, jak najbardziej można.


@Sq-bi: Można. Dziś podpisałam petycję .N o przestrzeganie ładu konstytucyjnego (jest na ich stronie, można ściągnać, drukować, dawać do podpisu ludziom). Jutro wieczorem idę pod KPRM pomachać flagą. Pojutrze rozdaję gazetkę KOD. (KOD do szału mnie doprowadza jako całość, ale grupy lokalne działają nieźle, a ludzie z odłamu KOD-PP są sensowni - polecam).

Ja tu mieszkam, mam rodzinę, dziecko. Nie stać
@Andreth:
Przykro mi, ale Ci, którzy nie poszli do wyborów bardzo mocno przyczynili się do zwycięstwa PiS-u, więc ich liczbę należy doliczyć do tych, którzy głosowali na PiS.
@Andreth:

Wybrało 37% z tych, co poszli do wyborów, nie "Polacy".


Przecież demokracja działa tak, że jak masz w dupie głosowanie, to zgadzasz się z jego wynikami. Byłaś kiedyś w jakiejś wspólnocie mieszkaniowej np.? Zawsze mam bekę z takich argumentów jak twoje. Nie chciało się ruszyć dupska z domu, to trzeba za to płacić i przyznać, że wybrało się PiS, bo głosowało się biernie. Trochę odpowiedzialności.