Wpis z mikrobloga

Hej pozytywnie zakręceni,
poszukuję ludzi, którzy marzyli bądź marzą o tym aby przynajmniej w części ich codzienność wypełniała muzyka. Ludzi,
dla których muzyka to pasja, ludzi którzy się na tym znają i chcą działać.

A po co, ano po to że chcę stworzyć nasze wspólne prywatne studio nagrań, odskocznię od świata zewnętrznego, gdzie w
wygodnych kanapach w otoczeniu instrumentów i mikserów będziemy siadać i tworzyć. Bez nastawiania się na pieniadze, bez patrzenia na innych, dla własnej satysfakcji.

Zakupiłem nieruchomość która idealnie się do tego celu nadaje, więc zamiast zamieniać w graciarnię postanowiłem że
zrobię coś o czym od dawna marzyłem. Miejsce gdzie będzie można wspólnie pograć, wydrzeć się do mikrofonu i w dodatku to wszystko zarejestrować.

Kogo więc szukam, ano przede wszystkim osób które nie boją się pracy fizycznej, gdyż nie chcę nikogo wynajmować, żadnych firm, żadnych speców, ma to być nasze i zrobione naszymi rękami. A więc remont od podłogi po wytłumienie, zakup sprzętu (lub zwiezienie własnego), zakup mebli. Oczywiście musisz też znać się na muzyce, posiadać jakieś talenty np. wokalne, instrumentalne albo umiejętności operowania na programach typu Cubase czy ProTools.

Chcę zebrać grupkę ludzi, którzy nie porzucą idei w miesiąc, wiek i płeć bez znaczenia, ważne jest natomiast zaangażowanie i miłość do muzyki.

Więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu priv.
#muzyka #produkcjamuzyki #gitara #gitaraelektryczna #zespol #oswiadczenie #katowice #bytom #chorzow #piekaryslaskie #zabrze #gliwice #tarnowskiegory
  • 12