Wpis z mikrobloga

@brick: są tacy co zabierają "na oko" bo "się równa z ogranicznikiem" Ja jestem trochu bardziej dokladny, wiec pytam. Tak ciężko odpowiedzieć co myślicie? Lepiej #!$%@?ć ludzi na ślepo niż karać tych co na to zasłużyli?

Zadaję pytanie, proszę o odpowiedź, a jak na razie to każdy żale wylewa, lub sarkazmem kipi ( ͡° ͜ʖ ͡°)(,)
@ameliniowyguzik: Nawet długopisu nie dostaniesz, a Ty mówisz o tym, że komanda powinna kupić mierniki głębokości bierznika. Sorka- chyba kpisz

Kupię to sam, bo nie chcę ze "swojego domysłu" #!$%@?ć ludzi. Jeśli się okaże, że rzeczywiście jest bieżnika za mało to owszem- zabiorę dowód. Ale nie będę tego robił "na oko". Już wolę wydać te 30zł i mieć w miarę "czyste" sumienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sebonk: wolisz żebym Ci zabrał dowód zgodnie z prawem (bo mam podejrzenie), czy według urządzenia bez legalizacji, które jest o wiele razy wiarygodniejsze od mojego "oka"? ( )(,)
@hecktor2: Straciłem do was szacunek (OPP here) już dawno. Ostatnio byłem świadkiem jak młoda dziewczyna o 23 przebiegła na czerwonym na tramwaj. Pusta ulica. Ruch dumnie, dbając o bezpieczeństwo postanowił zatrzymać jadący tramwaj i ukarać "przestępczynie".

Ludzie ogólnie mają w #!$%@? czym mierzysz.
@CzolgoStopowicz: o takie odpowiedzi prosiłem! Dzięki że jako jedyny odpowiedziałeś na pytanie.

Sam wolę elektroniki, jednak też mi się wydaje, że manuale jakoś tak są bardziej traktowane jako "bezawaryjne, nie manupulowane"
@BardzoNormalny: Wiem, ze nie uwierzysz, ale dużo bardziej mi się podobało w OPP na adaptacji niż na swoim stanowisku w RD.

Jak byłem na przeszkoleniu to też straciłem szacunek do OPP jak karało dziwczynę w #!$%@? Górnym w środku krzaków jak sporzywała alkohol. którym było gónwo w postaci jakiegoś radlera. Sa ludzie i #!$%@?. Zależnie na kogo trafisz.