Wpis z mikrobloga

Potrzebuję dokanałówek do grania na kompie i słuchania muzyki.
Na oku mam Razer Hammerhead Pro, Roccat Syva i Xiaomi Piston v3.
Jestem bassheadem, muzyki słucham na pełny regulator i uwielbiam jak trzęsie mi bębenkami.
Xiaomi: ładne wykończenie kevlarowy oplot
Roccat: fajny design, ale plastik, podobno basowe
Razer: design, aluminium, pokrowiec, podobno super bas
Pomożecie, mircy?
#sluchawki #razer #xiaomi #roccat #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
@F1r3fly: Brainwavz ALPHA , bass całkiem niezły, do słuchania Chopina średnio się nadają, pod rock / metal dają rade, i są w miarę tanie.
  • Odpowiedz
@F1r3fly: mam te roccaty i ostatnio zamowilem sobie xiomi hybrid za chyba 17baksów z czego 7 zwrotu z GA. Te niby gejmingowe roccaty nawet się do nich nie umywają. Grają genialnie. wyśmienite basy. W przypadku roccata są one strasznie przytłoczone, buczą. wysokie i srednie tony również gorsze. Dla porównania mogę ci powiedzieć, że grają znacznie lepiej od soundmagiców e10, które też mam a znajdują się już w wyższej półce cenowej
  • Odpowiedz
@Andczej: na banggood mam punkty (300 mogę dodać, czyli -3$) jest jakaś lepsza promocja? Na Gearbeście nigdy nie robiłem zakupów, ale kusi wysyłka z eu, są tam jakieś promocje aktualnie może?

@piotria: mam superluxy hd681 i akg k518dj, ale nauszne dociskają mi okulary do skroni, przez co dłuższa rozgrywka czy praca w okularach odpada, a w podróży przeszkadzają, bo duże (superluxy) i odciskaja strasznie pałak na włosach. No i dokanałówki
  • Odpowiedz
@Andczej:
@SzarySznycel:
@piotria: Macie jakies rozeznanie jak te hybridy wypadaja w porownaniu do JBL j33? Szukam czegos do sluchania hiphopu, jbl grają wedlug mnie cieplo z takim fajnym basem, ktory nie dudni, ale jest wyraznie zaznaczony. Jak z ich trwaloscia? Mysle nad nimi, albo nad snabami.

Do jbl mialem wielkie szczescie, sluzyly mi dokladnie dwa lata, a nie raz zaczepilem kablem wstajac, siadajac, o barierke w tramwaju i spalem
  • Odpowiedz