Wpis z mikrobloga

nie w modlitwach szukać pomocy, tylko w nauce

@Kalan: zaznaczę sobie, że reprezentujesz najbardziej zdziecinniały typ gimboateizmu:
- bierzesz udział w dyskusjach na zasadzie kija w mrowisko,

- umieszczasz "heheszkowe" komiksy, które mają na celu jedynie obrazić czyjeś uczucia - i warto dodać, że wcale nie są to agresywne "uczucia", nie udzielasz się w wątku z serii kto nie wierzy w Boga ten dostanie w zęby.

- twoje "dobre
  • Odpowiedz
@ewelinqa: dziś na nocnym dyżurze miałem ukraińca (przyjechał do pracy) i gdyby nie to że przy weekendzie się nawalił i dostał po łbie nigdy pewnie nie dowiedział by się o c71 dziś mri i jedzie na konsultacje szkoda tylko chłopa bo nie ma ubezpieczenia :/
więc nie ma co się martwić każdemu jest coś pisane
a co to pokaże czas
  • Odpowiedz
@ewelinqa: Zrobione! :) Będzie dobrze!

nie w modlitwach szukać pomocy, tylko w nauce


@Kalan: Nie no super! Tylko jak nauka ma pomóc skoro tobie ucieka życie a lekarstwa nie wynaleziono od wielu lat?
A poza tym co tobie do tego? Jeżeli to jej poprawi humor i doda siły to może poprosić o co chce a tobie nic do tego!
  • Odpowiedz
@void1984: A czy ja napisałem, że na zdrowie? OP też nie napisała, że w tej intencji chce by się za nią modlono. Czytanie ze zrozumieniem lvl lewak. Skoro rodzina Gnidy była wdzięczna za wsparcie (również modlitewne) no to jednak modlitwa pomaga (choć niekoniecznie osobie chorej).
  • Odpowiedz