Wpis z mikrobloga

Dwa pytania do osób studiujących bądź tych które skończyły studia na #uwm: jaki jest tam poziom nauczania i czy ciężko się jest tam dostać?

Przemyślałem sprawę i chciałbym iść na studia stacjonarne na inżynierie systemów informatycznych (ISI), ale przez zamieszanie w moim życiu będę pisał tylko jedno rozszerzenie (z matematyki) i nie wiem czy liczba punktów styknie aby się dostać (punkty z rozszerzenia mnożą są przez 2).


#studia #studbaza #informatyka #pytanie
  • 7
@AlCapone_: Na UWM można się dostać bez matury stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) ISI po dwóch-trzech latach i tak złączą z ogólną, a przedmiotami niczym się to nie różni. No, może jedynie prowadzący będą BOSCY #pdk
@AlCapone_: Jak napiszesz matematyke rozsz. na 30% to się na pewno dostaniesz. Jeśli nie to pewnie też. Ja matme pisałem podstawe, rozsz. angielski i informatyke (34% hehe) i byłem w pierwszej dziesiątce rankingu na Informatyce Ogólnej.

@jigsaw96: Teoretycznie oddzielne, choć mają takie same przedmioty. Łącza je w jeden kierunek, jak ilość studentów na obydwu będzie za mała, aby opłacało się prowadzić to oddzielnie.