Wpis z mikrobloga

Atomówki wracają! Cartoon Network zamówił 40 odcinków kultowej kreskówki!

Cukier! Słodkości! I różne śliczności! Oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnych dziewczynek. Lecz Profesor Atomus przypadkowo, przez pomyłkę dodał do mieszanki jeszcze jeden składnik: związek X! I tak narodziły się Atomówki! Świadome swojej nadprzyrodzonej siły: Bójka, Bajka i Brawurka. Postanowiły poświęcić życie walce ze złem i występkiem!


http://tvseriesfinale.com/tv-show/powerpuff-girls-40-episodes-ordered-reboot-series/

f.....s - Atomówki wracają! Cartoon Network zamówił 40 odcinków kultowej kreskówki!
...

źródło: comment_lLwk5tic1XiDCEfvELdoSiAda9JmUAl8.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@AnotherOne: Postacie wyglądają dużo bardziej groteskowo. Z tym, że oni mogą sobie pozwolić na taki 'myk', gdyż osoby, które wychowały się na "oryginałach" mogą nawet nie wiedzieć o nowych odsłonach, a dzieci, które te bajki tylko kojarzą "wychowają sie" na właśnie takich. To nie będzie dla nich nic niezwykłego, nowego, niepasującego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PilariousD: Nie wiem czy kojarzysz, ale gdy nastała "era 3D" gdy wszystko, chociaż gorzej wyglądało niż w 2D, robiono w 3D takie (jak gra Mortal Kombat 4)
Wydaje mi się, że taka era nieco później niż na grach pojawiła się w telewizji i wiele seriali animowanych zaczęto produkować w brzydko wyglądającym 3D, tylko po to, żeby było 3D ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rzuku - @PilariousD: Nie wiem czy kojarzysz, ale gdy nastała "era 3D" gdy wszystko, c...

źródło: comment_ImRTbvQI2a8oV3BZVWfOlhQzhSuSG5o2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz