Wpis z mikrobloga

Grupa "Ewa Tylman Streszczenie" to najgorszy rak jaki widział polski internet. Nie polecam nikomu, kto dba o swoje zdrowie psychiczne. Kilku internetowych Januszy-detektywów i olbrzymia banda Grażyn-groupies. Teorie jakich nie powstydziliby się scenarzyści Archiwum X, połączone z mesjanizmem i wielkim udręczeniem ze strony Tylmana i policjantów. Ci ludzie naprawdę nie mają co robić ze swoim życiem.
#ewatylman
  • 137
  • Odpowiedz
@halfmaniac:
Wczoraj dostałam screena z jakiejś innej grupy, na której ktoś wrzucił posta wklejając sobie jakąś moją wypowiedź, jako własną.
No qwa mać. Czy ci ludzie nie potrafią sami sklecić jednego zdania??
Nie chodzi mi o jakąś "wartość intelektualną" po prostu nie chcę, żeby ktoś myślał, że ta X osoba z FB, to ja!
  • Odpowiedz
@katyperry92: Na takim fejmie będę miał bezpośrednie dojścia do wodza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lougia: Jak ja się boję? Tam są prawdziwi detektywi, nawet pod kodzie AJPI z FEJSBUKA potrafią dojechać osobę (kit z tym, że Cukierberg nawet amerykańskiemu FBI nie udostępnia takich danych)
  • Odpowiedz
Jak ja się boję? Tam są prawdziwi detektywi, nawet pod kodzie AJPI z FEJSBUKA potrafią dojechać osobę (kit z tym, że Cukierberg nawet amerykańskiemu FBI nie udostępnia takich danych)


@halfmaniac: no to żeś udupiony :P
  • Odpowiedz
ONI napisali kiedyś, że już mnie namierzają, boję się, od tamtej pory zasypiam tylko przy oświeconym świetle... i tylko z pampersem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na grupach się nie odzywam, ONI prześwietlają profile prawie jak ABW, sprawdzają kogo masz w znajomych, co lubisz, kiedy dodawałaś zdjęcia, co i kto na nich jest. Paranoja.
  • Odpowiedz