Wpis z mikrobloga

Hej pamiętacie mój wpis z rana Link o aferze z Sthurem w Teatrze? Oczywiście natychmiast pojawiła się odpowiedź niezależnej zaklinająca rzeczywistość... zaś prawicowe lemingi wykopu rozpoczeły swoją ofensywę.

A tym czasem udostępniony został film z zajścia, który... potwierdza wersję wg relacji Pani Krystyny Jandy podawaną przez wyborczą, newsweeka, sokzburaka, WP.pl i wiele innych wg niektórych z #4koserwy "skompromitowanych" źródeł.

Wspomniany film: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19854821,maciej-stuhr-osmieszony-wyklaskaniem-w-teatrze-polonia-janda.html

Były o tym wykopy, ale prawactwo przyjeło strategię masowego zakopywania, byle tylko nie przedostało się do szerszej wiadomości... Jeszcze by się ktoś dowiedział że są skończonymi lemingami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam w szczególności wspomniane najaktynwiejsze lemingi: @mikelson22 @Ostrowod @Ofacet @Yoyek @Polwes @fryferykkompot i jescze dodatkowe 23 osoby które zakopały między innymi ten wykop: Link

#polska #stuhr #neuropa #bekazprawakow #dobrazmiana #kultura #teatr #neuropa #4konserwy
  • 11
@grubson234567: oczywista manipulacja, bo ten "film z zajścia" prezentuje tylko jego końcówkę, a nie przebieg. Także jest słowo przeciw słowu i nadymanie się manipulatorów.
I nie ma żadnego "wyklaskania" pana (nie wiem czy młody czy stary) - po prostu facet wyszedł, a przedtem Janda strzeliła focha i sobie poszła za kulisy.
@grubson234567: "po czym publiczność wyklaskała tego pana i wygoniła go z sali" - akurat ten fragment jest na filmie i jest inaczej niż kłamie pani Janda (która z resztą nie widziała tego momentu, bo wcześniej strzeliła focha i się schowała za kulisy. Więc może nie "kłamie" a po prostu pisze bzdury).
Facet wyszedł sam przy asyście pracownika teatru, a gdy wyszedł publiczność zaczęła klaskać.
Więc może trzymajmy się faktów, nawet tych
Więc może trzymajmy się faktów, nawet tych skąpych,a nie piszmy bzdur.


@fryferykkompot: OK trzymamy się faktów.
Trwa przedstawienie
Facet co kwestię jandy zaczyna klaskać
Wywołuje to oburzenie na sali
Kilka osób przyklaskuje facetowi (wspominane anonimy z misją od niezależnej)
Facet zostaje wyprowadzony, słychać "A może się Pan wylegitymuje?" "Pierszy raz w teatrze?"
Gdy wychodzi z sali sala zaczyna wyklaskiwać klienta. Jakiś klakier próbuje ratować sytuację krzycząc brawa dla Pana. Którego? Biorąc
@grubson234567: Tylko, że na filmie nie ma pierwszych czterech przez Ciebie wymienionych faktów:

Trwa przedstawienie

Facet co kwestię jandy zaczyna klaskać

Wywołuje to oburzenie na sali

Kilka osób przyklaskuje facetowi


Z relacji niezależnej wynika, że kilka osób zaczęło klaskać, gdy na scenę wszedł Stuhr, a gdy Janda spytała dlaczego klaszczą, odpowiedzieli, bo jesteśmy w teatrze a w teatrze się klaszcze.

Więc cała sprawa jest zmanipulowana przez gazetę Michnika, bo tak naprawdę
@grubson234567:

1) nie broniłem niezależnej (zarzuciłeś mi to w innym wpisie)
2) nie zakopałem tamtego znaleziska, bo sytuacja była dla mnie niejasna
3) jedyne co zrobiłem to poprosiłem, żebyś podał źródła inne niż Gw czy Newsweek, które mają światopogląd podobny do tego co jest prezentowane na sokzburaka. Założę się, że gdyby po jakimś artykule z niezależnej ktoś poprosił o potwierdzenie przez inne źródła i gdyby były podane np wpolityce i "w