Wpis z mikrobloga

#poradyprawne #reklamacja #samsung #mediamarkt #prawo #gdansk

Telefon był 5 razy w serwisie z tytułu reklamacji i za każdym razem wracał gruntownie przetestowany... tzn. psuły się nowe rzeczy, a problem trwał...
Nie chcą uznać mojego żądania zwrotu gotówki na podstawie rękojmi i proponują mi "nie uciążliwą wymianę baterii".

Trochę czasu na to straciłem, a dnia wolnego na wizytę w urzędzie praw konsumenta nie poświecę. Mam dużo wina i trochę wódy..

Czy znajdę tutaj kogoś kto byłby mi w stanie z tym problemem pomóc w zamian za ( ͜͡ʖ ͡€) / flaszkę
  • 9
@zabby: nie jest powiedziane jak zareagują na pismo o odstąpieniu od umowy, może uznają może nie. Nie znam sytuacji, czy na pewno składałeś na rękojmię, jak to wszystko wyglądało, więc nie będę się wypowiadał. Ale takie już jest życie jak jest konflikt to musi się skończyć w sądzie
Poinformowali mnie ze to pierwszy raz na rekojmie skladana reklamacja i naprawa tego nie jest uciazliwa(sic) bo teraz to na pewno bateria.
Juz sie mialem zgodzic na wymiane tej baterii i kolejna szanse temu telefonowi dac. Mialem odpowiedziec na maila, ze sie zgadzam. mail przyszedl dopiero nstepnego dnia, a ja poczulem jakis nieokreslony ksztal w miejscu w ktorym plecy koncza swoja szlachetna nazwe.

Czy dla 300 zl warto isc do sadu i