Wpis z mikrobloga

Każdemu kto zaplusuje lub skomentuje ten wpis napiszę coś miłego. Ale tak od serca bo jestem dzisiaj przeszczęśliwy
# wygryw

Mirki, życzę wam szczęścia w życiu. Serio. Ale takiego wewnętrznego, takiego w sercu, takiego które sami musicie odnaleźć. Może samo do was przyjdzie, może nie. Pomóżcie trochę temu i nie użalajcie się nad sobą. Dzielcie się szczęściem z innymi bo to do was wraca. Czasami nie od razu ale zawsze wraca. Trzymajcie się!
  • 71
  • Odpowiedz
@QuDos weź się nie bój wchodzić tu( ͡º ͜ʖ͡º) spoko z ciebie człowiek, pamiętej że ktoś na świecie cię kocha a ty na pewno kochasz kogoś ( ͡º ͜ʖ͡º) obyście się spotkali
  • Odpowiedz
@Antlion solidarność epetrujek- super wybór ( ͡º ͜ʖ͡º) przypomnij sobie czasy młodości kiedy to się na tym słuchało wszystkiego. To było życie. poszukaj ter mp3 wspomnienia wrócą
  • Odpowiedz
Mireczki kochane, pocieszcie, klepnijcie po ramieniu, bo rozpacz motzno. Jasna cholera, wiosna w powietrzu, myślę sobie - pójdę do fryzjera, odświeżę ten mój - jak to mówią - imidż. Poszłam do poleconego, zachwalanego. Ja w ogóle do fryzjera zawsze na pewniaka, bo włosy mam takie, że nie da się spieprzyć. No kurde, nie da się, nikt nigdy nie spieprzył, choćby nie wiem, co z nimi robił. Po prostu się kręcą i same
  • Odpowiedz
@Don_Quixote: Och, dziękuję Tera to jużem pikna kielo cud, bo baran na czubku głowy nieco oklapł i zaczął sobie sam radzić ;)

Powiedz nam, drogi Mireczku, co Cię tak uszczęśliwia (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@wnocy oj ty mój bordowy przyjacielu( ͡º ͜ʖ͡º) to nie prawda co o was mówią- ty nie stulej tylko porządny facet! Kiedyś się na takich gentleman mówiło. Powodzenia mirku
  • Odpowiedz
kocham się w pewnej mirabelce ale nie wiem jak jej to powiedzieć

@lisse powiedz w jakiej to ja jej przekażę ( ͡º ͜ʖ͡º) dobra z ciebie mirabelka! Z fartem dla różowych!
  • Odpowiedz