Wpis z mikrobloga

UWAGA! UWAGA! ROZPOCZYNAM AKCJĘ #usmiechmirka

Od tej pory każdemu kto umieści komentarz pod moim wpisem w tym tagu będę pisał coś miłego!

Jestem teraz szczęśliwym człowiekiem i chcę się dzielić szczęściem z wami. Chodzi o powiedzenie kilku ciepłych słów które wywołają uśmiech na waszych twarzach. Będą to ciepłe słowa prosto od serca dla każdego kto tylko chce. Im więcej szczęśliwych ludzi na mirko tym lepiej! Zachęcam innych szczęściarzy do pomocy. Wszystko co czynimy wraca do nas, więc lepiej żeby wracała sama dobroć!

Jeśli chcecie się komuś wygadać piszcie na pw. Nie będę was moralizował ale może razem znajdziemy jakieś promyki nadziei.


Chcę aby pierwsza edycja była edycją im @gnida84 bo to był super mirek który niejednokrotnie wywoływał uśmiech na mej twarzy.

Wołam ludzi których pomocy potrzebuję #mikromodlitwa
#wygryw podziejcie się trochę energią z ludźmi spod #przegryw

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zachęcam do pisania miłych komentarzy razem ze mną( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 198
@KingKenny: ty też jesteś ciekawy( ͡º ͜ʖ͡º) Szczęścia życzę i miłości. Żeby uśmiech nie znikał z twojej twarzy!
@JanuszTheKrul: Janusz król( ͡º ͜ʖ͡º) wiadomo! Obyś osiągnął w życiu więcej od JKM i tak zaciekle bronił idei za które jesteśmy skłonni umierać! Taką ideą może być np szukanie swojego szczęścia w życiu. Pozdro!

@donteatthefish: Łap
@linuxmint: Nie mam linuxa ale pewnie ty masz( ͡º ͜ʖ͡º) Linuxy są spoko- zupełnie jak ty!

@kissmybattery: daję! Wszystkiego dobrego! Mam nadzieję, że się uśmiechasz! Szczęścia w życiu i miłości. Pozdro

@GhostxT: No z ciebie też fajny mirek! Mam nadzieję, że jesteś takim dobrym duszkiem. Szczęścia i wszystkiego co najlepsze!

@Re-volt: Twój nick mi się kojarzy z zespołem Mars Volta. Lubię ich. Sam