Wpis z mikrobloga

UWAGA! UWAGA! ROZPOCZYNAM AKCJĘ #usmiechmirka

Od tej pory każdemu kto umieści komentarz pod moim wpisem w tym tagu będę pisał coś miłego!

Jestem teraz szczęśliwym człowiekiem i chcę się dzielić szczęściem z wami. Chodzi o powiedzenie kilku ciepłych słów które wywołają uśmiech na waszych twarzach. Będą to ciepłe słowa prosto od serca dla każdego kto tylko chce. Im więcej szczęśliwych ludzi na mirko tym lepiej! Zachęcam innych szczęściarzy do pomocy. Wszystko co czynimy wraca do nas, więc lepiej żeby wracała sama dobroć!

Jeśli chcecie się komuś wygadać piszcie na pw. Nie będę was moralizował ale może razem znajdziemy jakieś promyki nadziei.


Chcę aby pierwsza edycja była edycją im @gnida84 bo to był super mirek który niejednokrotnie wywoływał uśmiech na mej twarzy.

Wołam ludzi których pomocy potrzebuję #mikromodlitwa
#wygryw podziejcie się trochę energią z ludźmi spod #przegryw

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zachęcam do pisania miłych komentarzy razem ze mną( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 198
@szymek627: a proszę bardzo! wszystkiego dobrego dla Szymka! Szymki to spoko koledzy! Mam jednego więc wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@henryk_saniewski: Jesteś super. Jesteś fajny. Lubię cię. Pomyśl o tych ludziach których kochasz! A jeśli masz taką możliwość zrób dla nich coś dobrego!

@hohohohoho: a ty mi się z Mikołajem kojarzysz xd. Takie hohohohoho wesołych świąt xd. Mam nadzieję, że zawsze będziesz dostawał wymarzone prezenty
@laress: ja ciebie również. Pozdrawiam gentlemena! Wszystkiego co najlepsze! Uśmiechnij się i zrób sobie dobrą kawę mirku! XD Trzymaj się!

@Rafax011: Moja babcia miała psa co się rafi nazywał ( ͡º ͜ʖ͡º) Nigdy go nie poznałem. Ale to była mała włochata kulka pełna szczęścia. Ty pewnie nie jesteś włochaty xd ale myślę, że jesteś tak samo szczęśliwy jak ten piesek. On się potrafił cieszyć samą
@dominikc22: jeśli prosisz o coś miłego mnie- to ja bym dał ci do głaskania małe owieczki xd. Nie znam bardziej miłej i miękkiej rzeczy. Miłej soboty!

@sigrik: a tobie opowiem suchara xd
- Jasiu, dlaczego wnosisz na paluszkach to wiadro z wodą do sypialni?
- Bo tata prosił, żeby go o piątej po cichu obudzić...
Mam nadzieję, że trochę się uśmiechnąłeś. Pozdro

---------------------------------------------

Na resztę odpowiem za jakieś 2h bo