Wpis z mikrobloga

Czesc! Nazywam sie Sylwester. Moglbym napisac, ze jestem mlody i glupi, ze kazdy cos odwalal w mlodosci, ale narazilo by mnie tylko na smiesznosc. Ja jestem po prostu kretynem, ale zaczne od poczatku.

Podczas przegladania internetu znalazlem ciekawa strone z tanimi lotami. Nigdy nic tam szczegolnego nie szukalem, po prostu lubialem ogladac zdjecia i marzyc o odleglych krainach. W moje trapowskiej duszy, zawsze byla chec by posmakowac choc troche w zyciu egzotyki. I tak dni mijaly, az pewnego dnia pojawila sie oferta. TAJLANDIA ZA 300 ZLOTYCH
Nie zastanawiajac sie dlugu, kupilem w dzikim szale bilet, pozyczylem i spakowalem plecak, i polecialem. I tu zaczyna sie moj raj i pieklo. Po kilku dniach, gdy juz otrzezwialem z ekstazy, zrozumialem co zrobilem. Jestem w Azji poludniowoschodniej i mam ze soba tylko 550 zlotych. Myslalem, ze za taka kwote wroce autostopem do Polski, ale zapomnialem o jednym. WIZY - jaka droga bym nie wracal koszt wiz to wydatek 600 zlotych. Nie mam wsparcia pd nikogo i dlatego prosze was o pomoc. Kazda zlotowka moze mnie uratowac, dzieki czemu bede mial szanse wrocic do Polski. Nie moge dac wam nic w zamian oprocz szczerej wdziecznosci i relacjiz powrotu do domu.

Tutaj moje konto bankowe, za kazda forme wsparcia dziekuje. Licze rowniez na plusy by trafilo to do jak najwiekszego grona odbiorcow
#tajlandia #podroze #loty #wiza #chiny #laos #pytanie #wykop #podrozujzwykopem
PerWito - Czesc! Nazywam sie Sylwester. Moglbym napisac, ze jestem mlody i glupi, ze ...

źródło: comment_w1szw6ZO2S8fiHR8WDc9mAGHPinspfwH.jpg

Pobierz
  • 305
  • Odpowiedz
@PerWito: z jednej strony nie potrafię Cię zrozumieć jakim cudem tak to wszystko zaplanowałeś, że zapomniałeś o kasie na wizy itp. Z drugiej strony współczucia, ALE. Ciśnij stopem do ambasady, oni na bank udzielą Ci pomocy finansowej (jakaś pożyczka pewnie) na powrót do domu.
Zresztą jak skończy Ci się wiza to pewnie Cię deportują jak pójdziesz na komisariat itp.
  • Odpowiedz
@PerWito: brzmi jak podwaliny do rewelacyjnej historii, którą mozna opowiadać w przyszłości wnukom. Ogarnij się jakoś, weź się w Garść, sam rozwiąż problem i zobaczysz - historia bedzie nawet lepsza.
Za jakis czas będziesz tę wyprawę wspominał z uśmiechem na twarzy i będziesz Panem każdego towarzystwa jak wylecisz z opowiadaniem o tej wyprawie ;)
Trzymam kciuki....zacznij jeszcze relacjonować swoją podróż to zostaniesz dodatkowo gwiazdą Yt
Powodzenia :))
  • Odpowiedz
@PerWito: a np. pozyczka w Vivus? pierwsza jest darmowa i nie pytaja o zatrudnienie.

bierzesz 1600 (bo to maksymalna kwota darmowej), jeśli wszystko masz czyste, za 5 minut ci przyznają. wracasz do PL i bedziesz mial jakies 3 tygodnie na skombinowanie, skad oddac hajs. a w Polsce bedzie zapewne latwiej.
  • Odpowiedz
@PerWito: zamiast tu żebrać możesz wcielić w życie swoją myśl sprzed 4 miesięcy, była naprawdę dobra.

Poza tym pieniądze na siłownię, basem i sztuki walki masz, na taniego laptopa do lola masz, na zioło masz, na pizzę nie masz, ale kombinujesz, kombinujesz z handlem kwiatkami a nawet masz pracowników, a nie masz na wizy - nie zaglądałbym Ci w portfel gdybyś nie próbował żebrać, teraz wychodzi
xetrov - @PerWito: zamiast tu żebrać możesz wcielić w życie swoją myśl sprzed 4 miesi...

źródło: comment_cNuJ8WuZNRooX27ySZyQaB6zCIA15tsB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PerWito: a ja tam Ci zazdroszczę że nic Cię nie trzyma w Polsce i właśnie przeżywasz fajną przygodę, być może znajdziesz swoje miejsce na ziemi. byle nie trafić do azjatyckiego więzienia.
  • Odpowiedz