Wpis z mikrobloga

  • 0
Zgnieciony do środka (w plastikowej butelce) ketchup w lodówce, który się przy okazji przewraca jak otwierasz drzwi lodówki.
  • Odpowiedz
@paziu: skarpetki i puste butelki na podłodze to jeszcze zniosę, ale nic mnie chyba tak nie #!$%@? jak kable rozwalone po całym mieszkaniu i milion przedłużaczy bo on musi mieć naraz podłączone 3 laptopy, ps4, telefon, baterie od apartau i kij wie co jeszcze. Niedość ze brzydko to wyglada to jeszcze chodzę i sie potykam o to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PanKara: czytaj i bier sobie
  • Odpowiedz
@paziu: u mnie jest wojna o zostawienie brudnych naczyn w pokoju, zlwaszcza ze koty je liza :|
I jesli juz raz na rok pozmywa to rzadko wyciaga resztki jedzenia ze zlewu, a potem tak sobie tam dosychaja i sie przyklejaja ()
A zanim zamieszkalismy razem mowil, ze kocha porzadek i to ja bede syfiara w tym związku. Tylko nie zauwazyl, ze porzadek utrzymuje jego babcia a nie
  • Odpowiedz
A zanim zamieszkalismy razem mowil, ze kocha porzadek i to ja bede syfiara w tym związku. Tylko nie zauwazyl, ze porzadek utrzymuje jego babcia a nie on ()


@toksoplazmoza: o jak wiele czarow potrafi prysnac, gdy sie wspolnie zamieszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1. ulozenie koldry tak, ze guziki od poscieli sa przy poduszkach


@paziu: mogłabym za to udusić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacieki od herbaty w kubku


@Ornament: do czego wynaleziono zmywarkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostawianie mokrej gąbki do mycia naczyń w zlewie. Bo kurde, wyciska się i odkłada na bok. ;D


@bialekote: popieram :-) lubię też mieć ładnie powieszone na wieszaczkach
  • Odpowiedz
mogłabym za to udusić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@InsaneMaiden: obawiam sie, ze moja kiedys odstawi cos podobnego, ale poki co ze strachem wciaz wygrywa beka z jej wybuchow irytacji, gdy jej to zrobie na zlosc (dla jaj oczywiscie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paziu:
-chodzenie w dziurawych skarpetach, bokserkach itd.
-wrzucanie do kosza niezgniecionych opakowań
-niewywijanie ubrań do prania na "lewą" stronę...
-...za to wywijanie użytych skarpet na drugą stronę tak, że cały brud jest w środku (ノ)ノ彡
-ignorowanie bałaganu i ogólny brak inicjatywy w utrzymywaniu porządku
-wyjmowanie z lodówki przeterminowanego produktu i wkładanie go do niej z powrotem zamiast wyrzucenia
  • Odpowiedz
@paziu: A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później
  • Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że jak to czytam to stwierdzam, że ludzie na świecie są zdrowo #!$%@?. Nie wiem jak ja ze swoją żyję tyle lat i zwyczajnie brak między nami takich gówien bo szkoda czasu. Ona: stawiaj herbatę na podkładce. Spoko. Ja: rób to tak i tak. Spoko. Jak ktoś nie potrafi zamknąć szafy, opuścić deski czy nauczyć się jakiegoś innego gówna to jest debilem. Tak, jak też mam wiele rzeczy w dupie,
  • Odpowiedz