Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #premierleague #aletypiara #protypiara #przetypiara #teamkejsi

DARMOWA GOTÓWKA
Dubelek nam pięknie siadł, czyli mogę zaryzykować stwierdzenie, że wracam na dobre tory! Pamiętajcie, że czeka nas jeszcze jeden typ w postaci singla na jutrzejsze spotkanie Premier League.

SUNDERLAND- LEICESTER

I na koniec zapraszam do niedzielnego starcia Sunderlandu z liderem Premier League, czyli Leicester. Zacznijmy od gospodarzy – w ostatniej kolejce Czarne Koty podejmowały przed własną publicznością West Brom, z którymi zremisowali 0:0. Był to ich czwarty pojedynek zakończony podziałem punktów przez co nadal są w strefie spadkowej. Co prawda nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich pojedynków domowych, z czego jeden przeciwko Manchesterowi United wygrali, ale nie zmienia to jednak faktu, że nadal są w tragicznej sytuacji (...)


Analizę do tego spotkania znajdziecie tu: http://bit.ly/1SER8b7

Niech BUK będzie z Wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wasza Typiara
SzefowaKejsi - #bukmacherka #premierleague #aletypiara #protypiara #przetypiara #team...

źródło: comment_sAzytJ10uCbjPc8CS7hCzkxmRctlChDU.jpg

Pobierz
  • 8
@SzefowaKejsi:
Następnym razem dodaj to najlepiej tylko z dwoma tagami:
#bukmacherska (1889 obserwujących i służy właśnie do takich wpisów) i np. #typykejsi (dla osób, które chciałyby śledzić tylko twoje)

Jestem niemalże pewna zwycięstwa Lisów, co jeszcze bardziej przybliży ich do mistrzowskiego triumfu, a bukmacher za czystą dwójką płaci atrakcyjne 2,18.

Poza tym ja nie byłbym taki pewny wyjazdowego zwycięstwa Leicester z Samem.
Pustulka - @SzefowaKejsi: 
Następnym razem dodaj to najlepiej tylko z dwoma tagami:
...

źródło: comment_xVsTgWP2ckF3VQCF7Ob9kf5SASbROzFE.jpg

Pobierz
@Pustulka: Dzięki - wezmę pod uwagę przy kolejnych wpisach. Co do meczu - Lisy konsekwentnie od wielu spotkań wygrywają i choć oczywiście Sunderland strzela bardzo często gole nawet najtrudniejszym drużynom, to pamiętajmy, że większośc z tych spotkań ostatecznie i tak przegrywa. Jeśli Leicester nie popełni jakiegoś dziwnego jutro błędu, to zwycięstwo powinno być tylko formalnością. Oczywiście jest szansa, że Sunderland wygra, ale taki jest futbol - tutaj pewniaków nigdy nie ma.
Lisy konsekwentnie od wielu spotkań wygrywają

oczywiście Sunderland strzela bardzo często gole nawet najtrudniejszym drużynom, to pamiętajmy, że większośc z tych spotkań ostatecznie i tak przegrywa.

@SzefowaKejsi: I w tych ostatnich jednobramkowych wygranych mieli sporo szczęścia, a na drugim biegunie jest Sunderland Sama, któremu wyraźnie go brakuje, wbrew pozorom tak źle nie grają

gubienie punktów zwłaszcza z drużynami spadkowymi.

Gubienie punktów z drużynami broniącymi się przed spadkiem nie jest niczym nowym,
@Pustulka: To, że Sunderland nie gra źle to doskonale wiem, zwłaszcza w ofensywie. Niestety ich gra defensywna pozostawia wiele do życzenia czego najlepszym przykładem są ich wyniki. Są w fatalnej sytuacji jak zauważyłeś i mają o co walczyć, bo strata 4 oczek do 17 Norwich to sporo. Doskonale wiem, że potrafią niejednej drużynie z czołówki tabeli narobić problemów, ale tez nie zapominajmy o Lisach. Nie twierdzę, że ten mecz nie będzie