Wpis z mikrobloga

#mirkots #dominando #tibia #tibiazwykopem
Cześć słodziaki, tibijskie wariaty. Zrobiliśmy dominando na gunzo, w dwa tygodnie zrobiliśmy tam lepszą sieczkę niż ci pożal się boże szwedzi w trzy miesiące.
Aktualnie przechodzimy na http://fortera-global.net/index.php?subtopic=latestnews
Myślicie sobie pewnie czemu znowu mielibyśmy iść na inny serwer. To bardzo proste, jest teraz 16:55 i jest 1800 osób online. A wieczorami ponad 2 tysiące. Na jednym serwerze. Będzie sieka i #!$%@?. Nie musicie wbijać 200 lvla trzy miesiące bo jest w miarę szybki exp stage na niższych levelach. Nie ma customowych itemek w sms shopie ktore daja +10000mlvl wiec nie jest to żadne p2w. Liczy się ekipa a my ją mamy.
Wołam po nickach przy okazji:
@zaguus @makundra @tfor @olgierd420 @lajz @kitz @Smieszek_poza_kontola @kitz @endriu92 @karpadoor @geron @WolfSky@zykythic @vomar @szwagry @rahan90 @leetz @sajmox @masskillah @Nasienie
Reszta których nicków nie pamiętam wybaczcie, ale ciężko to wszystko zapamiętać :( Szczególnie, że nie znam nicków kilku osób. Na przykład byli z nami Dreth, Pegie czy Imprimante z którymi niestety kontakt się urwał przez jakieś problemy z tsem czy zmiany go.
Tam na dole gildia Tengu to oczywiście my.
Jak chcecie wbijać to zapraszam na priv to podam tsa.
MagikAntonio - #mirkots #dominando #tibia #tibiazwykopem 
Cześć słodziaki, tibijskie...

źródło: comment_KIz9HyN5t4cVnwVIhJwMyHHxbqB67vTc.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Derdek: No część się rozeszła bo zrobiła się nuda. Ile można klepać tych samych szwedów. Dlatego to jest post zbiorczy żeby zawołać ludzi z którymi nie ma kontaktu przez fejsbuka i tak dalej. Ale tutaj nudy nie będzie. Bo na serwerze z 2 tysiącami osób nie może być nudy.
  • Odpowiedz
@Derdek: Na ten moment(wpadliśmy na ten pomysl z forterą 30 minut temu, może godzinę temu) Ja, Cyka, kitz, Nasienie, Vomar, Koalson, Lajz, Mass, Zielarz, Wonsz pewnie też znając go no i myślę że Zaguu i takich paru innych też są pewniakami, ale są offline jak na razie.
  • Odpowiedz