Wpis z mikrobloga

Podsumowanie z dnia 14.04.2016 : )

Mireczki, szybkie podsumowanie z dnia dzisiejszego:
W dniu dzisiejszym otrzymałem 2 paczuszki:
- pierwsza od @Aviendha
- druga od: @zawi84 @katera @OstroslupSpozywczy @Krzysiekmls @pcform @angusxx8 @artax @RRybak @berbell @somethingisnoyes @teddybear69 @grv_

Jak możecie zobaczyć na zdjęciu, w drugiej paczuszce były dwie karty podarunkowe do Decathlonu na łączną kwotę 1100 złotych! ;-) Wielkie podziękowania dla @zawi84 za zorganizowanie zbiórki. :)
Osobiście sprawdzałem karty i faktycznie są doładowane na tę kwotę i wszystkie kody zabezpieczające są w stanie nienaruszonym. ;) Dzięki wielkie!

Przypominam, że zbiórkę kończymy w dniu jutrzejszym. Na ten moment mamy łącznie 56 paczek!
Mireczki - jesteście naprawdę zajebiści! Po raz kolejny udowodniliście, że potrafimy wyjść z piwnicy i zrobić coś naprawdę fajnego!

Udało mi się skontaktować z @JadeZabiore_PL - chłopaki pod naszą akcją zadeklarowali się, że pomogą przy transporcie palety z Białegostoku do Katowic i już na miejscu w razie potrzeby osobiście pomogą "wnieść" zawartość paczki. ;) Wielkie propsy dla Was!

I teraz jeszcze wielka prośba do osób, które wysłały jeszcze coś od siebie, ale to do mnie jeszcze nie dotarło.
Napiszcie do mnie (najlepiej e-mail: b.gawron@mc24.com.pl) z informacją, że mam czekać jeszcze na paczkę od Was. To samo dotyczy osób, od których nie zidentyfikowałem jeszcze paczuszek (więcej informacji w albumie IMGUR)

Standardowo w albumie na imgurze wgrane są już wszystkie zdjęcia z dotychczas otrzymanych paczek. ;)
Można je zobaczyć tutaj: http://imgur.com/a/4ayAP

/EDIT: Mireczki, niestety w dniu jutrzejszym podsumowania może nie być, bo się chyba nie wyrobię. Dlatego podsumowanie z jutra będzie w dużym podsumowaniu akcji w przyszłym tygodniu/

#mirkopaczkadlajasia #gnidamabialaczke

Pobierz b_g - Podsumowanie z dnia 14.04.2016 : )

Mireczki, szybkie podsumowanie z dnia dzi...
źródło: comment_6EugJKMaS0ZHVV5yZJi9ZrfQHw8WSKzG.jpg
  • 2