Wpis z mikrobloga

@MendaDesuu: Jedyna metoda, wcisnąć pod podsufitkę a później zejść słupkiem w dół. Jak nie chcesz go demontować ( czemu nie chcesz? to tylko spinki, nawet jak się połamią to kilka zł ), spróbuj ściągnąć uszczelkę z drzwi i tamtędy iść
@MendaDesuu: kabel wcisniety pomiędzy szybę a podsufitke potem do słupka i u mnie akurat (Mondeo) pod taką jakby uszczelkę drzwi, potem na dole pod dywanik i pod siedzeniem mam rodzielacz.
Najprostsze rozwiązania są najlepsze :-D. Żadnego rozbierania, klejenia, podłączania do elektryki auta itp. Tylko ukrycie kabla w dostępne szpary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@borntobetroll: @eremsc: poradziłem sobie tak jak mówiliście - puściłem podsufitką, potem kawałeczek kabla zamiast wewnątrz prawego słupka puściłem na zewnątrz (słupek i tak jest czarny, więc nie rzuca się w oczy), potem pionowo w dół pod uszczelką prawych drzwi a pod spodem to już w ogóle bajka, bo z tyłu pod schowkiem mam bardzo giętki plastik więc łatwo wcisnąłem kabel i potem już tylko kawałeczek do gniazda zapalniczki. Poszło łatwiej