Wpis z mikrobloga

Czasami wyjeżdżamy na wakacje bo zaproponuje nam ktoś znajomy rodzina,nie myśląc, gdzie, co ,jak ,po co.Nie zastanawiamy się co w danym kraju można zobaczyć.Płacimy i jedziemy.Na miejscu Biuro Podróży ma w ofercie kluczowe atrakcje, ale też takie za dopłatą.Wtedy dumamy czy warto.

I w takich wypadkach mam wyrytą złotą zasadę

,,Bierz wszystko drugi raz tu możesz już nigdy nie trafić'.'Trzymając się tej zasady pojechałem na safari po pustyni.

Wadi Rum w Jordanii jest określana jako najpiękniejsza pustynia na świecie.Przeciętny obywatel słysząc o pustyni myśli tak jak ja kiedyś, że na pustynni nie ma co oglądać tylko piach.Na Wadi Rum jest inaczej.Pustynia przypomina księżyc i czasami nazywana jest Księżycową Doliną.Najczęściej do dyspozycji zwiedzania jej mamy samochody terenowe które zawożą nas do obozowiska ,w którym napijemy się herbaty, następnie pooglądamy skały nazwane na cześć ,,Lawrence z Arabii''.Pustynia nie jest wielka, ale nie idzie się nudzić na tej przejażdżce.Jeżeli samochód zajmą osoby młodsze wiekiem to kierowca jest wstanie napędzić Wam stracha swoja szalona jazdą.Jak ktoś będzie w Jordanii i będzie okazja zobaczenia tej pustynie to radze z niej skorzystać.Więcej zdjęć i opisu na http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/
#wadirum #jordania #podrozeciwroze #podroze #wakacje #ciekawostki #swiat #turystyka
Podrozeciwroze - Czasami wyjeżdżamy na wakacje bo zaproponuje nam ktoś znajomy rodzin...

źródło: comment_6oSThHbbstyyXOVfpKNxXKqUE1wRYNxp.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz