Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy.
Planuję kupić samochód rodzinny do 20 000 zł. Jestem skołowany bo za te pieniądze mogę mieć jakiegoś Seata/VW z lat 2005-2007, lub Fiata/Skodę z lat 2010-2014. Co powinienem wybrać według Was?
#motoryzacja #cokupic #mirekhandlarz

Co wybrać?

  • Seat/VW, rocznik 2005-2007 25.0% (10)
  • Fiat/Skoda, rocznik 2010-2014 75.0% (30)

Oddanych głosów: 40

  • 10
@xxGrandxx: Ty się w Hondzie częściami nie martw, bo się je bardzo rzadko zmienia. Wszyscy się boją ich, a ceny tych elementów co się wymienia (jakieś klocki hamulcowe, wahacze itp.) to akurat można tanio dostać. A poza tym to one się prawie nie psują. Nie pękaj.
@xxGrandxx za 20k można mieć bogato wyposażonego francuza z wyglądem bijącym swoich prostych konkurentów z niemiec. Na początek pierwsza lepsza propozycja która mi się nasuneła - peugeot 407 sw , 307 sw. Części też tanie.
@xxGrandxx: Ogólnie popłynąłeś dość mocno. Ani Skody o tych parametrach nie dostaniesz za 20k ani Fiata. Skoda - wiadomo, poruszono to wyżej. Jedyny Fiata jaki spełnia Twoje warunki to Croma, ale i ona wyjdzie Cię za rocznik 10-11 powyżej 20k. Ba, w tych rocznikach masz na otomoto tylko 9 "nie bitych" sztuk, 3/4 niezarejestrowane w Polsce i po 25k za sztukę.