Wpis z mikrobloga

należę do takich ludzi co użyliby noża w obronie własnej, tak jestem #!$%@?


@master_: Gdybyś nie był gotów użyć, to lepiej nie nosić.

Podpowiem jeszcze, że jak chcesz pokazać, że nóż nosisz do obrony i umiesz go użyć w tym celu, a nie tylko do popisów, to w razie czego lepiej otwierać go "na raz", niż odstawiać taki pokaz. A już najgorzej popisywać się najbardziej standardowym otwarciem "na trzy".

@Jewpacabraa:
@rmikke: Skąd ty taki bullshit ciągniesz? Potem trzeba uświadamiać miliony fighterwannabe, że wbrew temu co pisali internetowi specjaliści to nóż do obrony średnio, walka nóż na nóż to totalny nonsens i trzeba rozdzielać fikcję od rzeczywistości. Przez takie opinie nie można folderka EDC otworzyć, bo już ludzie patrzą jak na patola.


Do przedłużania sobie benizów w byciu gladiatorami ulicy używajcie butelek. Ich nie zabronią, reżimy już noży zakazują, a takie debilne
mam taki nóż w samoobronie, to jest motylkowy, na widok tego noża i takich menewrów większość ludzi po prostu #!$%@? albo nie wie co robić. w dodatku ja należę do takich ludzi co użyliby noża w obronie własnej, tak jestem #!$%@?


@master_: @przepelnieniebuforu o #!$%@? jak nie mogę z takich opowieści :D
Noże posiadam od podstawówki, w torbie nóż noszę od liceum. Nigdy go nie użyłem do czegoś innego niż obranie
P.....y - > mam taki nóż w samoobronie, to jest motylkowy, na widok tego noża i takic...

źródło: comment_BLmGRwreGVrQfXlRcnzluoZ9n1L0KnjH.jpg

Pobierz
@PanJanKochany: No ja też nie mogę... Ale jeszcze mi się chce dyskutować. Szkoda, że najczęściej taka rozmowa kończy się na wrzuceniu gównofilmiku z hamburgerem, który w acu ciuszkach #!$%@? nożem stwarzając zagrożenie. Pół biedy jak gumowa atrapa. Większość kozaków z kosami kończy albo na OIOMie albo w pierdlu.