Wpis z mikrobloga

Mnie jakoś nie ruszają wszystkie te doniesienia o nowym #ps4 i nie czuje się wyruchany, zniesmaczony, #!$%@? posunięciem #sony. Gry do tej pory zapowiedziane i które mają potwierdzone daty premiery to nie na #ps4neo (#psneo) tylko na #ps4 więc będzie jeszcze w co grać. Nie mam tv #4k więc nie płaczę, bo nie ma nad czym, bo i tak gry będą wychodzić jeszcze przez najbliższe kilka lat na stary sprzęt, bo tu skoku graficznego nie ma tylko rozdziałka na 4k się zwiększa. Będzie jak z gierkami na #pc, jakim masz sprzęt to tak se pograsz.

Poza tym myślenie nie boli, chwila oddechu i na spokojnie zastanówcie się. Sony sprzedało do tej pory ok 40 mln egzemplarzy swojej konsoli, wiec nie porzucą tylu klientowi w ciągu kilku miesięcy na rzecz nowej konsoli, to byłbo tradycyjne harakiri.

#playstation #konsole
  • 15
@grz3so_o: w ogole to jest smiesze - ludzie, mam wrazenie, wymagaja od sprzetu za grosze (nie oszukejmy sie, konsole sa tanie) grafiki full hiper hd 4k 60 fps. jak komus naprawde na tym zalezy, to sobie kupi komputer i bedzie mogl sie spuszczac ma super teksturami wody.

konsole kupuja casuale, ot tak, zeby sobie pograc nie martwiac sie czy nie maja przypadkiem za slabej konfiguracji. ja mam ps4 i ani troche
@grz3so_o: nie będziesz miec rozdzielczości 4k tylko upscaling. Główna różnica będzie taka że na nowym ps 4 obejrzysz film w 4k, zagrasz w grę w 60fps i fhd bez spadków. Do tego pewnie będzie nieco bardziej cicha.

Ktoś kto lubi grać w filmowym doświadczeniu (( ͡° ͜ʖ ͡°)) to nadal będzie grał na starej konsoli. Nic się nie zmieni. Kolejne plotki to potwierdzają. Ból dupy który już
@nofink: po prostu nie ogarniasz - co ma samochód do osprzętu IT ... Rozumiem układ sterowniczy ale co to za obliczenia są? Właśnie logiczne co mi tu wytykają jego brak i jeszcze atak smutny ad personam do mojego awatara co by ładnie wyglądał xD
@AKAPony: skąd dane o 700W? TDP Cella to Ok 90W-110W i akurat w PS3 był (sama konsola z RSXem wydzielała ponad 200W ciepła). IBM blade i pochodne składały się z kilku Celli a nie jednego
@Henrar: czip korporacyjny o mocy ponad 700 w na jednostkę obliczeniową nie włączając infrastruktury - jak wychodziła ostatnia konsola w tym wieku to ogarniałem jej tech

Soc w ps4 miał być układem do walki z rozwiązaniami nVidia przykładowo z shield pózniej lekko zmodyfikowany i spakowany do tego bubla.