Wpis z mikrobloga

  • 0
Nie jeżdżę. Nie znam się. Ale wiem że ten motor jest bardzo ładny. Bandit Bulldog i Monster rządzą
@11mariom: dokładnie.
@Raffaelloo: poza faktem, że po 20k km trzeba wymienić sprzęgiełko rozrusznika, to ogólnie świetna maszyna. Trochę ciężka, ale ma nisko osadzony środek ciężkości, dobrze przyspiesza i do tego brzmi fantastycznie. Dość krótki zakres obrotów, czasami trzeba pomachać biegami, do tego brak 6 biegu, więc powyżej 130 są dość spore obroty. Niskie spalanie, prezencja, unikalność, i w miarę łatwe prowadzenie to kolejne plusy tego moto. Mam 2 sezony, nie
Abovd - @11mariom: dokładnie.
@Raffaelloo: poza faktem, że po 20k km trzeba wymienić...

źródło: comment_0XZVRQL9KgWMdDFctpcO6a3b5mn0LoDL.jpg

Pobierz
do tego brzmi fantastycznie


@Abovd: potwierdzam! :D

więc powyżej 130 są dość spore obroty.


@Abovd: ta, mniejsze niż średnie-przelotowe w mojej CBRce :P (ta, zmieniłem, a w sumie kupiłem drugie moto jeśli mirko nie śledziłeś :P)
@Abovd: cb przy 130 to chyba z 7-8k na 6 biegu by miało, odcinka przy 10500 tam jest :D

Co żeś zakupił? :)


@Abovd: CBR600 F4i, możemy iść na jakieś latanie to zobaczysz :P Czerwone pole jest tak daleko, że tam nie dotarłem jeszcze nawet :P
@Cerasus: 4,8-5,2 takie mam średnie spalanie. A wibracje, może przy mocniejszym odkręceniu manetki jest to na tyle odczuwalne, że aż na lusterkach to widać. Mimo wszystko, nigdy nie stwierdziłem żeby mi to przeszkadzało
@Raffaelloo: ale ładny () Nie wiem, jakie ma wady i zalety, pierwszy raz go widzę i brałbym go. Może odrobinę bardziej podoba mi się MT01, ale ten też zacny.