Wpis z mikrobloga

#fallout #falloutresurrection #fallout1.5 #resurrection #polskiyoutube

Fallout 1.5 Resurrection to czeski mod do Fallout 2, a w zasadzie nowa i odrębna gra. Akcja ma miejsce w Nowym Meksyku w czasie między wydarzeniami z F1 a F2. W Czechach ukazał się w 2013 roku i zebrał pochlebne recenzje; niedługo ukaże się wersja angielska dla reszty fanów. Zacząłem nagrywać CAŁKOWICIE amatorski materiał z tej nieznanej mi gry w obcym języku, grając głupią i niemal bezużyteczną postacią... do tego permadeath. Normalnie da się to oglądać dopiero od trzeciego odcinka, bo wcześniej są freezy.
Czy jest to kawał dobrego let's playa? No... nie wiem, na pewno trochę udało mi się już zaprezentować. Chętnych do poznania Fallout 1.5 zachęcam, niechętnych nie będę na siłę przekonywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://resurrection.cz/en/
Sagez - #fallout #falloutresurrection #fallout1.5 #resurrection #polskiyoutube

Fal...
  • 12
@Sagez: Tylko mówię że szkoda, w razie czego nie ma co liczyć na kontynuację i widzenie efektów naszych wydarzeń bo spora część naszych poczynań poszła wisieć na krzyżu przy autostradzie (tak a'propos możliwej kontynuacji moda)
@rebel101: Jeszcze nie przeszedłem moda (wątpię, żebym go na czeskiej wersji przeszedł) więc nie wiem czy zostawili miejsce na kontynuację. Byłoby fajnie, ale pracowali nad tym 10 lat i nie wiem czy mają ochotę pracować kolejne 10... W zasadzie to jestem zawsze ciekaw Legionu, bo NV traktowało Legion BARDZO po macoszemu, było go po prostu mało.
@Sagez: Osobiście to było w nim najlepsze, dosyć tajemnicza frakcja przez sporą część gry do której czuło się swoisty respekt i emocje kiedy zostałeś zaproszony do ich obozu. Frakcja której zbytnio nie widać, ale mające wszędzie swoich ludzi, w której ważny jest bitewny honor a nie "robienie ameryki ponownie wielkiej" czy potrafiąca stawić czoła potędze RNK jakby nigdy nic itp.
@rebel101: Zgoda, szkoda tylko że nie dane nam było zobaczyć ,,pokojowego oblicza Legionu'', czyli np. miasta daleko od linii frontu, cywili oraz handlu. No ale jak NV powstało w 18 miesięcy to co się dziwić...
@Sagez: Też trochę szkoda. Mieli taki plan ale problemy techniczne i brak czasu pogrzebały pomysł (chociaż mała kantyna dla "cywili" w obozie mogła by wspomóc pokazać tereny legionu jako inne niż to co mówiono w naszym kraju o armii Wiśniowieckiego że po przemarszu jego armii "zostaje tylko puste niebo i goła ziemia"). Chociaż do dziś się dziwię jak oni dali taką frakcję która najmniej pasuje do Fallouta bez szkody dla uniwersum.
@rebel101: Czy najmniej pasuje? Legion jest po prostu dziwny i chwała Obsidianowi za to, że można o to spytać Cezara ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikogo nie dziwią Khans nawiązujący do Mongołów a Legion jakoś tak. To chyba kwestia przyzwyczajenia, bo Khans są od F1. W tym momencie wolę Legion od odgrzewania supermutantów albo ożywiania Enklawy.