Wpis z mikrobloga

właśnie tak przeglądam i faktycznie dużo takich siateczkowych :P


@tehix: Siateczka też ale i kształt jest do dupy... do tego stopnia, że założyłbym je chyba tylko wiedząc, że zaraz będę musiał kogoś kopnąć w dupę tak mocno, że but się pobrudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tehix Ogólnie bardzo wygodne buty tylko mają jeden dosyć poważny defekt. Mi po 4 miesiącach zaczęły się robić dziury w siateczkach. Z tego co wiem to częste w tym modelu. Kilku znajomych też ma dziury. Jak masz brać coś w tym stylu to polecam Roshe Runy.
@tehix: kupiłem identyczne i się #!$%@?ły w #!$%@? w 3 miechy. strasznie słaby materiał. były by ok jakbyś chciał nosić je raz w tygodniu. na codzień odpada
@4833478: tylko my tutaj mówimy o fajnych modnych butach. Te co pokazałeś nie sa modne ani nowe. I serio jeśli masz cos do tych butow co ja pokazałam to ja nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza ze te na obrazku wyzej sa damskie. I sa megawygodne. Polecam.
@demimka: nie masz zielonego pojęcia o butach Droga Pani. Buty Nike Sb rozpoczęły modę na obuwie sportowe i są kolorystyki za które trzeba zapłacić jak za dobry samochód.
@MKULTRA: chcesz mi powiedzieć ze nike sb to nowy model i jeszcze modny? Spoko ze ci sie podobają ale nie uważaj sie za guru bo sie nie znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a cena nie ma nic do rzeczy bo za niemodne buty tez trzeba duzo płacić. My mówimy o modnych tu i teraz a nie za czasów gdy byłam w gimnazjum
@demimka: mówienie źle o nike sb w kontekście mody na buty sportowe pokazuje tylko ignorancję na temat, a skoro ktoś jest ignorantem, to ile znaczy jego zdanie? pamiętam jak daaaaaawno temu chodziłem w air maxach(jak jeszcze nie było niczym dziwnym kupienie ich do 300 pln maks, a Tede o nich rapował), a Panie takie jak Ty, czyli chodzące w modnych butach marki puma do sportów motorowych się ze mnie nabijały. Klasyka
tylko my tutaj mówimy o fajnych modnych butach. Te co pokazałeś nie sa modne ani nowe. I serio jeśli masz cos do tych butow co ja pokazałam to ja nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza ze te na obrazku wyzej sa damskie. I sa megawygodne. Polecam.


@demimka: Mi się po prostu takie nie podobają, ale to rzecz gustu. Wiem, że te co pokazałem nie są nowe
@MKULTRA: gdzie kogoś obraziłam? Dlaczego nazywasz mnie ignorantem? Nie neguje że te buty maja/miały wpływ na modę tylko mowie ze w tym momencie modne nie sa. Czemu porównujesz mnie do jakichś kobiet chodzących w pumach? Chcesz kręcić gównoburzy i sie z kimś pokłócić to zmień rozmówce. Nie pozdrawiam