Wpis z mikrobloga

@MadMikeDev: robiłem już coś takiego na próbę, 420 osób było (z FB, nie z mirko) :)

@Greg36: a to też jest do zrobienia, freelancując miałem ponad 200 klientów, chociaż ja akurat marketingi robię, nie programuję

@MrGreeneye: nie, no jak się zabrać to nie… Ale wziąć np. kogoś siedzącego 10+ lat w branży i niech on pokaże jak to wygląda z jego perspektywy albo jak się zmieniały technologie?
@sombretoy: to stackoverflow. Wyobrażasz sobie, żeby kilkaset osób miało słuchać, jaki problem techniczny ma jakaś konkretna osoba (gdzie żadna z nich nigdy nie będzie miała tego problemu, a nawet jeśli, to i tak nie zapamięta rozwiązania)? ;)

@mrslug: to było jednym z tematów próbnego webinara, bo same umiejętności techniczne to nie wszystko, trzeba jeszcze umieć się sprzedać na rozmowie o pracę lub z klientem i później ogarniać takie codzienne sprawy
@plotkiit: wyobrażam sobie że mozna by zadawac pytania w formie pisemnej, ale ok jesli prowadzacy nie bedzie robił yyyyyyy albo mówił usypiajacym głosem to jestem za. No i mam nadzieje że bedzie to aktualna wiedza.
@sombretoy: na próbnym robiliśmy tak, że ja zbierałem pytania (było ponad 100 przez godzinę) i na bieżąco odpowiadałem jeśli to były jakieś drobnostki i w międzyczasie zbierałem najczęściej pojawiające się, które zostały później przekazane prowadzącemu. Chyba dobrze to wyszło.
@MadMikeDev: Dodałem jedną rzecz i myślę, że to jest naprawdę świetny temat na webinarium:

- jak się zabrać za programowanie?
- odpalić google
- POKAZAĆ, JAK SKUTECZNIE WYSZUKIWAĆ W GOOGLE ( ͡° ͜ʖ ͡°)