Wpis z mikrobloga

@Lajz: nie ogarniam waszego toku myślenia, raz się tu osoby żaliły jak była wojna parcele vs reborny, że kogoś było więcej kogoś mniej, że nie fair, następnego dnia ktoś mówi, że tylko się da zabić jak jest kogoś więcej i to jest okey, kolejnego dnia jeszcze coś innego, to jak to w końcu jest?
@Lajz: jeżeli całość swoich umiejętności pvp prezentuje się pod depo to owszem 1v1 się nikogo nie zabije, ale kiedyś można przełamać strach popłynąć na inne wyspy nie koniecznie w grupie 5 lub więcej osób i wykorzystać teren, powtórki do ulica kogoś, odziwo wtedy nawet można kogoś 1v1 uklepac
Zabijemy kogoś - źle , nie zabijemy - też źle xD Dajcie se siana bo marnujecie czas. Jakoś jak bordo popadali na grimach albo na quescie to nikt od nas nie pisał na forach xD Wbijam w was #!$%@? aferzyści i atencyjne #!$%@?
@PortalZeSmiesznymiObrazkami:

Mowisz, ze post byl skierowany tylko do kttz, a sa w nim wymienione osoby z mojej gildii.

Cytat, ktorego uzyles jest to tylko odpowiedz na falszywe oszczerstwa kierowane w nasza gildie. Sam tematu na forum publicznym nie rozpoczolem.

Mowisz, ze wychodzi iz ja jestem najwieksza atencyjna #!$%@?, tylko to wasza banda i inne dupki szukacie okazji, aby nas zgnoic publicznie.

Jak nam sie nie udalo 2 dni temu (moze 3)
@Bobo77: nie mam ochoty nikogo poniżać, mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Są wymienione osoby z gildii w której jesteś bo poszły wtedy razem z kttz i pawlaczem na Pragę, a przynajmniej Disney bo Diver widzę dead z innego dnia

To nie my zachowujemy się jak dzieci i codziennie zaczepiamy przeciwna gildie chodzac koło ich domków smiecac rzucając fbomby itp dorosnijcie.

Pvp pod depo :l w tym momencie kończę bo nie ma
@Bobo77: Openka tylko na dachu #pdk

Mam ciekawsze rzeczy do roboty np komentowanie na mirko niż udowadnianie komuś coś w pvp w tibii. Przecież co chwila jakiś krzykacz tu się wypowiada że przecież tu się 1v1 nie da nikogo zabić i trzeba latać w 5. To jak mam coś udowodnić w takim razie. Z kolegami mam przyjść? Co to za satysfakcja