Wpis z mikrobloga

Co się wczoraj #!$%@? to nawet nie.
Poznalem fajną #rozowypasek lvl 24 zabawna, ładna no lux dziewucha. Znamy się miesiąc i wszystko jak trzeba więc przyszła ochota na #seksy Ona twierdzila, ze jest dziewicą, ja nauczony doświadczeniem nie uwierzyłem. Podczas zbliżenia okazało się jednak, że mówiła prawde. Pojawł sie ból, grymas na twarzy, krew na prześcieradle i prośby bym zaniechał tychże czynności mimo mojej dużej delikatności. Usłyszałem od niej, że jak mozna to lubić, powiedziała mi, że jest do dupy i przepraszała mnie pół nocy. Oczywiście zachowałem się jak trzeba,wspierałem ją i pocieczałem. Dziewczyna się jednak dalej obwinia za to, ze jest tak ciasna że nie mogę w nią wejść. Pierwszy raz jest truny i to normalne, że są komplikacje. Bardzo to doceniam, że to właśnie mnie obdarzyła takim zaufaniem i spędziła ten moment ze mną. Ale teraz chyba czeka nas jeszcze trudniejszy moment bo #rozowypasek się zniechęcił i sytuacja nie napawa optymizmem. Spróbuję rozwiązać to jak najlepiej. Trzymajcie kciuki. Ale, że dziewica lvl 24? #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 45
  • Odpowiedz
@tojestbordowylogin: Gratulacje. Ale z tym "obdarzyła takim zaufaniem" bym aż tak bardzo nie przesadzał. Równie dobrze mogła się po prostu bać tych spraw, a teraz ją właśnie "odblokowałeś". Nie każdy zachowałby się tak samo jak Ty i nie narzekał na nieudany seks, a ona o tym pewnie doskonale wiedziała. Nie jest wcale pewne, że będzie Ci długo wdzięczna, pamiętaj, że jest szansa, że kiedy zacznie jej się ta zabawa podobać, pójdzie
  • Odpowiedz
@pokorski: ale za co ma być wdzięczna? :>
Chyba w takich sprawach szacunek i zaufanie to powinny być podstawą :>

@tojestbordowylogin: wcale nie jest tak mało kobiet, ktore w tym wieku nie mają jeszcze doświadczeń seksualnych.
Szkoda tylko, że jej nie uwierzyłes.
  • Odpowiedz
@tojestbordowylogin: ziom, wiedziałeś, że dziewica to trzeba było się zaopatrzyć w jakiś żel i mega długo ją pieścić i rozluźniać a Ty pewnie zrobiłeś to jak zwykle tylko 'trochę delikatniej'. Przyłóż się bo ją zniechęcisz to seksu a to raczej słaba świadomość.
  • Odpowiedz
@StachuChmura: No jak czekała już tyle czasu to zapewne dlatego, że czekała na kogoś wyjątkowego, a poznanie takiej osoby i upewnienie się w swojej decyzji to nie jest miesiąc moim zdaniem
  • Odpowiedz