Wpis z mikrobloga

Zapytałem się dziewczyny, co chce na urodziny. Odpowiedziała, że nie wie. Następnego dnia szedłem ulicą i znalazłem zardzewiały kawałek metalu. Nie powiem, zainteresował mnie jego niebanalny kształt. Podniosłem go, zaniosłem do domu, usunąłem brud i zapakowałem do pudełeczka, które zawinąłem w ozdobny papier. Wieczorem wręczyłem jej pudełeczko. Kiedy już rozpakowała prezent, spojrzała na zawartość, potem na mnie i z niekrytym zdziwieniem zapytała:
- Co to jest?
- Nie wiem - odparłem, zadowolony z wybornego żartu.
Nie odzywa się do mnie od kilku godzin. Nie od dziś zna moje poczucie humoru i jak dotąd miałem wrażenie, że sama ma podobne i dobrze się bawimy, a tu jakieś fochy...
Jak myślicie, #!$%@?łem sprawę, czy ona przesadziła z reakcją? Nadmienię jeszcze, że zrobiłem romantyczną kolację, taką ze świecami, domowym włoskim żarciem i kwiatami w wazonie.

#coolstory #prezenty #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kurdeprzypal

Jakie jest wasze zdanie?

  • Wyborny żart. Ja bym się uśmiał/a. 37.0% (1013)
  • Idiota. Popieram reakcję dziewczyny. 6.0% (165)
  • Szanuję, ale dojebałeś do pieca. 30.6% (836)
  • No tak średnio bym powiedział 17.9% (491)
  • Sprawdzam 8.4% (231)

Oddanych głosów: 2736

  • 40
@aumiecietak: hehehe, ja jakiś czas temu też chciałem zrobić dowcip tzn. tak niewinnie zażartować i kupiłem starej przyklejane podkładki żeby podłogi nie rysowała swoim lustrem na trzech nogach. Chłopie miałem taki festiwal że masakra ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie polecam tego stanu, różowe mają słabe poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aumiecietak: nie słuchaj stulejów. Wyobraź sobie, że masz 10 lat, czekasz na najnowsze playstation czy jakieś inne gówno, o którym marzysz od dawna. Przychodzi dzień twoich urodzin - z niecierpliwieniem czekasz na playstation, dostajesz paczkę i otwierasz... a tam #!$%@? kawałek metalu. Pytasz: co to? Ojciec odpowiada "Nie wiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz za 10latka podstaw swoją dziewczynę, a za ojca siebie. (