Wpis z mikrobloga

@Baron_Al_von_PuciPusia: Nikt rozsądny nie twierdzi, że terroryzm to najważniejsze zagrożenie związane z inwazją islamu. Najważniejszym zagrożeniem jest rozdupczenie porządku prawnego przejawiające się choćby w powstawaniu "no-go zones" czy w incydentach takich jak Kolonia lub w wzroście ilości "pospolitych" przestępstw. Terroryzm to tylko bonus.
Ale spoko, chochoła zawsze warto postawić, żeby dokopać "tym głupim islamofobo".
@Baron_Al_von_PuciPusia: niezrozumiała w Polsce kwestia- Polakom wydaje się że terroryzm to coś nowego, zapominają też że największymi ofiarami radykalnego islamu są sami muzułmanie. może jakaś refleksja dotrze do zakutych łbów wykopków

@Leonowicz: inwazją islamu mówisz?
zagrożenia o których piszesz to właśnie pospolite przestępstwa z którymi służby państw członkowskich powinny sobie poradzić (i wierzę ze tak będzie). nic co by uzasadniało antymuzułmańską, irracjonalną panikę
@NieBojeSieMinusow: Irracjonalna to jest wiara, że ideologia islamu, której naczelnym imperatywem jest ekspansja, jest w stanie się dostosować do Europy, a nie obawa przed tą ideologią.
Europa zachodnia sobie nie poradzi z muzułmańską przestępczością, bo nie ma takiej woli. Zamiast tego będą zamiatać sprawę pod dywan, cenzurować statystyki i media. I tak aż do dojścia radykalnej prawicy do władzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzet: nie umiem po niemiecku :) ale wiem co jest w tej grafice, inaczej byś jej nie wrzucał. i nie wiem co w tym dziwnego- gorzej wykształcona, biedna mniejszość popełnia przestępstwa. łał. tak było zawsze, i jest to absolutnie normalne. państwo powinno dążyć do asymilacji tych ludzi.

a, możesz sobie poszukać, może nie po niemiecku a zaledwie po angielsku, jak prezentują się Polacy w Wielkiej Brytanii na tle innych narodów w
PS wysyłasz mi godzinny wykład jakieś osoby jako argument w dyskusji? niepoważne


@NieBojeSieMinusow: ty jesteś niepoważny.

nie umiem po niemiecku :) ale wiem co jest w tej grafice, inaczej byś jej nie wrzucał. i nie wiem co w tym dziwnego- gorzej wykształcona, biedna mniejszość popełnia przestępstwa. łał. tak było zawsze, i jest to absolutnie normalne. państwo powinno dążyć do asymilacji tych ludzi.


@NieBojeSieMinusow: nie ma asymilacji i jej nigdy nie
@Leonowicz: no, oddawanie władzy szaleńcom bo w Europie giną ludzie w zamachach (mniej niż pod prysznicem czy w kuchni przez zadławienie) wydaje się świetnym pomysłem :) zamachy to koszt otwartego społeczeństwa i swobód obywatelskich- brzmi brutalnie ale tak jest. służby powinny walczyć z terroryzmem i radykałami (prawicowymi czy islamskimi, bez różnicy)

@rzet:

nie ma asymilacji i jej nigdy nie będzie


Tak mówiono o Polakach. O Irlandczykach. O Włochach. Zawsze się
Muslimy mordują siebie na codzień, teraz też mordują na wyjeździe.. poroniona kultura męczenników.


@rzet: Islamistów w Europie wyprzedzają organizacje nacjonalistyczne i skrajna prawica.
Kogo ta skrajna prawica morduje?


@rzet: Jesteś nieoczytany w temacie terroryzmu i ja mam twoja niewiedzę rozwiać? Najwięcej działań o charakterze terrorystycznym co roku odnotowuje się w Niemczech i Hiszpanii - terytoriach, na których aktywizują się organizacje nacjonalistyczne i separatystyczne. Nie działają tak spektakularnie jak islamiści, a i twoje niezależne media nie mają ochoty o tych wstydliwych aktach wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chcesz poczytać sobie