Wpis z mikrobloga

Witam. Mam problem z baterią Kangertech KBOX Mini, otóż ładując akumulator przez port mini USB, akumulator nie jest ładowany. Pokazuje, że ładuje ale w rzeczywistości tak nie jest. Testowałem na 2 akumulatorach i nic. Miał ktoś z was taki problem i ewentualnie wie jak to naprawić lub zna jakis serwis co zajmują sie takimi rzeczami w Łódzkim lub w okolicy?
#epapieros #epapierosy #kangertech #kichiochpyta i może #elektronika
  • 12
  • Odpowiedz
@DnT1337: podejrzewam, że jeśli ładujesz z kompa, to on ma za małą moc na porcie, żeby obrócić. Możesz spróbować ładowarką do smartfona ale powinna mieć tak 500-1000mA. Mniejsze nie ruszą, większe mogą coś ujarać.
  • Odpowiedz
@Dorken: hmm... Dość długo ładowałem evica ze ściany na ładowarce 1A (z hg2 i nawet z czerwonym awt) i nie robił się nawet ciepły zazwyczaj. Dopiero na 3A zasilaczu było mu zdecydowanie źle (ale bardo szybko ładował :P)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dorken:
@Waspin: ogólnie dostałem do tej baterii kabel USB ale nawet z tego nie idzie. Z ładowarki od telefonu też nie rusza. Ani akumulator AWT i Samsung vtc 5 się nie ładuje. Osobiście podejrzewam że to coś z elektroniką ale jak go rozkrecilem to nie było widać żeby coś się przypalilo.
  • Odpowiedz