Wpis z mikrobloga

Dobra jutro lub w czwartek będę zamawiał:
http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-1024x600-HD-Capacitive-Touch-Screen-car-pc-android-4-4-for-BMW-E46-M3/32449072913.html
(chyba, że ktoś poleci inny egzemplarz)

Osoby z poprzedniego wpisu:
@Howkin @ProudToBePolish @SmoczeKrocze @sambarumba

Może ktoś chce zamówić ze mną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś chce abym go wołał jak to dojdzie i będę montował niech pisze.

#bmw #e46
  • 45
@Howkin: No tylko muszę jeszcze ramkę znaleźć, z którą przeniosę panel klimy niżej. Będę wołał jak dojdzie.
Mam u siebie nagłośnienie harman kardon, mam nadzieję że nie będzie problemu z tym. W sieci piszą o tego typu navi, że bez problemu działają z tym nagłośnieniem i nie trzeba nic kombinować.
@pitu120:
Nie, nic nie trzeba. Tam jest domyślny wtyk, ew przejściówka. Na pewno nie będzie żadnego problemu. Ale właśnie sterowanie z kierownicy może nie działać @chwed: tak jak pyta kolega, bo do tego jeszcze osobną przejściówkę jakąś sie kupuje, jak do każdego radia w sumie które byś podpiął.
@pitu120:
Dlatego napisałem, że nie jestem pewny i w zestawie możesz dostać z radiem. Ale to, że Ci teraz działa na fabrycznej kierownicy w aktualnym CD to nie ma nic do rzeczy :P Mi też działało, mam kiere multifunkcyjną i działa to tylko z oryginalnym radiem. Każde podpięcie innego radia niż stockowe od E46 wymaga takiego adaptera. U mnie też działa multifunkcja z oryginalnym radiem do E46, jak podłączyłem już pioneera
@pitu120:
Taa.. ale szczerze wątpię, że Ci to dadzą w zestawie :D Z reguły to gówno trzeba osobno dokupić, taki haczyk.. Też sie ostro wkurzyłem jak podpinałem radio i nie działało, a tu jednak trzeba jeszcze sie bawić w dokupowanie jakiś bajerów ;]
@pitu120: Wołaj jak podłączysz, ciekawy jestem.

Jaka to wychodzi ostatecznie cena? To co tam widać plus jakiś transport i co jeszcze? VAT, cło? Pytam, bo nigdy nie kupowałem u majfrendów, a tego typu rzeczy to by się chyba całkiem opłacało.
@jamtojest: Cena z przesyłką kurierem to: US $317.23 + 23% VAT - chińczyk napisał, że może wpisać dużo niższą cenę i od niej wtedy będzie VAT.


@pitu120: Tak to nie działa. Jak wyśle Ci np. DHLem to na 99% trafi na cło. Wtedy dostaniesz do podpisu pełnomocnictwo dla nich do występowania w Twoim imieniu w sprawie Twojej paczki i będziesz musiał dosłać skan przelewu. Od tej kwoty naliczą Ci VAT.