Wpis z mikrobloga

@jamtojest: @Howkin: Zamówiłem i cena samego zamówienia bez VAT itp. wyniosła:
-1 139,33 PLN

Zapłaciłem 300$ bo chwilę popisałem z my friendem i napisałem, że się zastanowię i zaproponował 300$. Mam nadzieję, że dojdzie w dwa tygodnie max i będę montował!
  • Odpowiedz
@Howkin: Tak, napisał że działa. Ale wiadomo jak to z nimi jest. Nawet jak wiedzą, że muszę coś dokupić (czego oni nie mają) to tego nie napiszą. :)
  • Odpowiedz
@pitu120: Tak myślałem że koło 2 k. No to parę stówek na pewno oszczędzisz.
Brałbym, ale jest taki problem, że w E39 tracę obsługę fabrycznego tzw. dużego komputera w zegarach oraz obsługę webasto. I jednak mi trochę szkoda tego.
  • Odpowiedz
@jamtojest: No ja też lubię, że jak coś jest to ma współgrać ze wszystkim. Jak się okaże, że np. nie obsługuje kierownicy nawet z jakimś dodatkiem lub wyniknie coś innego to sprzedam to po prostu. :)
  • Odpowiedz
@pitu120: Kierownicę na bank obsługuje.
A tak dopytuję jeszcze dlatego, że może sobie w końcu zamówię z ali taką tzw. cyfrową zmieniarkę do fabrycznego radia. Żeby mieć mp3 z usb albo kart, aux i jeszcze możliwość rozbudowania o bluetooth. W sumie styka mi coś takiego, koszt niższy i zostaje 100% oryginał.
  • Odpowiedz
@gumojad: Dostałem telefon z DHL. Kazałem my friendowi napisać cenę 59$ + 60$ przesyłka. Nic się nie przyczepili, z cła zwolniona bo niska cena. Kazał przygotować około 110zł dla kuriera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pitu120: hej, czy mógłbym Cię prosić o zawołanie, jak już sobie to wszystko zmontujesz? Chodzi za mną ten sprzęt od jakiegoś czasu, ale naczytałem się, że dźwięk z radia jest dosyć kiepski (płaski), a jednak radia trochę słucham i to mnie odstrasza :/
  • Odpowiedz
@Bi4ly: Spoko, w weekend raczej będę montował bo w tygodniu będzie problem z czasem. Co do dźwięku widziałem na yt jak koleś podłączał chińczyka takiego i mówił, że gra to ok.
Ja mam u siebie nagłośnienie Harman kardon i niby powinno to normalnie działać. Więc słabe będę miał odniesienie do normalnych głośników, HK ma tam jakiś swój wzmacniacz chyba więc nawet jak radio będzie słabe to będzie to grało ok.
  • Odpowiedz