Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają paczkę, mam i ja! #chwalesie
Pierwszy raz brałem udział w #wykopoczta i na 100% będę brał udział we wszystkich następnych edycjach. Tylko prosiłbym o więcej czasu na zrobienie paczki w następnych edycjach.
Najpierw po otwarciu mojej #wykopaczka odnalazłem torebkę z muszelkami w środku. Jako cebulowy podróżnik zawsze podkradałem i przemycałem takie rzeczy do Polszy, więc byłem z muszelek bardzo zadowolony :D zostały opisane i trafiły do kolekcji.
Kolejna rzecz którą udało mi się odnaleźć był selfiestick (nie wiem jak to się pisze), rozwieje obawy nadawcy paczki - mój telefon pasuje do niego idealnie i wszystko działa tak jak powinno :D
Następną rzeczą którą wygrzebałem był pies-policjant. UWIELBIAM GO (ʘʘ) nie wiem czemu ale zawsze jak widzę te figurki machające głową to wywołuje to u mnie niekontrolowany wybuch śmiechu :D
Dzielnie przegrzebując karton odnalazłem woreczek z drobniutko podartymi banknotami. Nigdy nie byłem fanem puzzli no ale chyba czas zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odnalazłem też odblaski które na pewno pójdą do użytku.
Wreszcie poczułem papier w dłoni, tak to był list. Pisany ręcznie co daję +10000% do bycia dobrym listem. Z rozczytaniem pisma @tunczykzbiedronki nie było problemu, chciałbym umieć tak ładnie pisać (,) zazdroszczę roboty fest, a radę wezmę sobie do serca ( )
Wreszcie wyciągnięty został największy pakunek, było to 0,7 bardzo dobrego napoju alkoholowego, sposób picia podany w liście na pewno będzie wykorzystany przy najbliższej okazji ( ͡ ͜ʖ ͡)
Paczka 10/10 czuje #wygryw mocno.
Pobierz Keybowsky - Wszyscy mają paczkę, mam i ja! #chwalesie
Pierwszy raz brałem udział w #...
źródło: comment_7lliSrhmbi7AoVgj6BhRDwNE3txCOsAd.jpg
  • 2