Wpis z mikrobloga

Kisnę zawszę z ludzi co uważają, że w pewnym wieku to już niektórych rzeczy nie wypada. Bo jak się zbliżasz do 30 to musisz przestać grać w gry, czytać komiksy, nie daj Boże zbieranie klocków lego. Bo to przecież dla dzieci, a ty jesteś stary i masz siedzieć na kanapie i oglądać mecz. A najlepiej jakbyś w wolnym czasie #!$%@?ł, malował pokój, wstawiał kabinę prysznicową, albo kopał całą działkę, to są zajęcia prawdziwego mężczyzny. Jak rozmawiać to tylko o życiu innych i pracy, bo przecież najważniejsze jest kto jaki samochód kupił, gdzie zmienił się prezes i czyj znajomy robi teraz meliorację koło obwodnicy, albo kto z kim zerwał. No i polityka to też jest ważne! Do kina masz chodzić na Jamesa Bonda bo to poważny męski film, a nie jakieś superbohatery czy inne władcy pierścieni.
Musisz być poważny bo to życie jest poważne, to jest poważny kraj.


#przemysleniazdupy #zycie #boldupy ale tylko trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 60
@piteross: Otoczenie mam w miarę normalne, część jest sporo młodsza. Jeździmy czasami do kina na Gwiezdne Wojny czy innego Deadpoola. Dwóm kumplom pożyczam komiksy. Bardziej mi chodzi o to co dzieje się na spotkaniach rodzinnych/ w pracy. Przecież nie powiem w pracy, że np. zbieram komiksy bo mnie wyśmieją.

Gość chwali się, że kończy już budowę działki, a ja co wyskoczę, że Superior Spider-man do mnie ma przyjść paczką? xD Lubie
@Kiedys_Mialem_Fejm: za bardzo się przejmujesz tym jak cie inni odbierają. Zmień swoje nastawienie o sobie samym a będzie ci wygodniej. Na razie nie masz obowiązków więc ich nie wykonujesz, poczekaj jak bedziesz mieć guwnioka to też będziesz się dziwnie patrzył na tych co nie mają nic do roboty tylko yolo nad jeziorkiem
@Kiedys_Mialem_Fejm: Mając 31 lat powiem Ci że nic tak nie świadczy o dojrzałości i męskości jak posiadanie własnych pasji, bycie konsekwentnym i kładzenie lachy na zdanie innych. Mając tyle lat dokształcam się, grywam w zespole metalowym, grywam ze znajomymi na xbox, robię masę km na rowerze i nie przeszkadza mi to w budowaniu kariery. Żyj tylko dla siebie samego i najbliższych oraz zarażaj pasją ludzi naokoło ;)
Ale ja nie chce być poważny ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kiedys_Mialem_Fejm: Nie bądź! Trzymaj swoje wewnętrzne dziecko najdłużej jak się tylko da! Mamy tyle lat, na ile się czujemy, nie odwrotnie. Powaga jest przereklamowana i nudna! Nie uważam się za szczególnie poważną osobę, choć swoje miejsce i obowiązki znam, bycie wyluzowanym nie oznacza bycie nieodpowiedzialnym. Mam 32, pędzę ku 33, a nie zamierzam być całkiem sztywna, póki
Dobra, ale ja mam w dupie zdanie innych przynajmniej na tyle, żeby robić swoje. Pierwsze co się zobaczy wchodząc do mojego domu to #ps4 i kolekcja komiksów z #marvel. Chciałem się tylko podzielić przemyśleniami i poczytać wasze zdanie i miałem nadzieje na dyskusję z drugą stroną, bo ostatnio widzę, że sporo się tego kręci po wykopie.

Nie musicie mi pisać żebym był sobą ( ͡ ͜ʖ ͡