Wpis z mikrobloga

Wróciłam właśnie z majówki i otworzyłam swoją paczuchę z #wykopoczta !

Zauroczyła mnie ta wyściółka ()

-Karmelovą lubię!
-Miłosława chętnie spróbuję.
-HERBATY <3 <3 <3 jestem bardzo ciekawa tych "kostek", nigdy czegoś takiego nie widziałam, a tym bardziej nie piłam :)
-Kamień ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://youtu.be/r1yYJBzf1VQ?t=20s "jak świnka różowy" ((oo))
-Kurzu z cukrem daaawno nie jadłam, bo chyba nie lubię... ale spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow

Dziękuję @Beer_Is_Good_For_You :)))))

Przy okazji mała #wykopocztaopinie wołam @b__g
To był mój pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Fajna zabawa :) ALE proponuję więcej czasu na przygotowanie przesyłki. Tak jak na początku wydawało mi się że tydzień to dużo, tak w praniu wyszło że jednak mało. Szczególnie jeśli ktoś chce przygotować paczkę spersonalizowaną. Wiem, że MOŻNA. Bo jednak prawie pięciuset (chyba) osobom się udało, ale jednak uważam, że przydałoby się kilka dni ekstra :)

Poza tym wszystko super i mam nadzieję, że nie przegapię kolejnej akcji, którą widziałam że planujecie na grudzień. W związku z tym też mam małą sugestię, żeby może zrobić ją w listopadzie? W grudniu są święta, co zazwyczaj idzie w parze z większymi wydatkami, a poza tym te tłumy w sklepach stacjonarnych i opóźnienia wysyłek w sklepach internetowcyh. Może być różnie.

Pozdrawiam ((oo))
fvck - Wróciłam właśnie z majówki i otworzyłam swoją paczuchę z #wykopoczta !

Zaur...

źródło: comment_WTopZB2RujeM2Fmo0rk3ZoYkz956dQQz.jpg

Pobierz
  • 1