Wpis z mikrobloga

4,18 miesiąca wychodzi oglądając wszystkie odcinki które wyszły tylko te\rzeba pamiętać że wyjdą jeszcze nowe wiec pytanie nie ma za bardzo sensu
@mam_w_domu_chrupki: Aha, no ja wziąłem dane z TVP, ale fakt, oryginał więcej ma odcinków. Oglądanie gówna przed telewizorem powoduje dyskomfort psychiczny. Załóżmy, że płaciłbym ci 13zł/h za siedzenie na dupie i nic nierobienie. Zamknąłbym cię w pokoju, miałbyś wygodne łóżko i fotel, ale byś nic nie robił. Zgodziłbyś się? Wątpię. Po jednym dniu byś wymiękł z nudów. Tutaj jest nieco podobnie. Oglądanie non stop czegoś, co jest dla ciebie #!$%@? i
@madpod: taka ciekawostka:

Pierwszy odcinek Mody na sukces w Polsce został wyemitowany 5 września 1994 w TVP1 o godz. 8.00. Odcinek powtórzono tego samego dnia o godz. 16.00. Emisja rozpoczęła się od odcinka 216, ponieważ uznano, iż fabuła z pierwszych odcinków zbytnio odbiega od realiów polskiej rzeczywistości.
@madpod: Ja obejrzałem większość, za darmo. Najlepsze odcinki to kiedy Stefania Forester miała amnezję i była bezdomną i mieszkała w kartonie, albo jak Taylor została porwana przez jakiegoś szejka, albo jak jakiś bezdomny nakaszlał na Taylor i ta dostała grużlicy - mimo że umyła twarz wodą. Taylor piękna kobieta, zmysłowa. Brook była bardziej seksowna, wulgarna, ale brzydki charakter. Stefania to oczywiście mózg całej operacji, trudno mi wypowiadać się o jej urodzie