Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zieIonka: @mamFAJNYnick: @defoxe: Na studiach pracowałem w zespole w którym na 20 osób było 4 facetów. Było spoko bo sami nie byliśmy ruszani, ale co te baby między sobą wyczyniały, te ciągłe walki i podkładanie sobie świni to była jakaś masakra. Do tego wytrzymać z nimi w jednym pomieszczeniu... jakiś mirek wrzucał na wykop wpisy z jego pracy w damskim teamie. Trochę karykatura ale serio oddawało to co też
@fortheworld: Kiedyś pracowałem w biurowcu. Gdy jakaś piękniejsza panna przechodziła ulicą, połowa działu przystępowała do okien. Podobnie się sprawa miała podczas rozmów o ładniejszych koleżankach (najczęściej w kuchni, w czasie lunchu). Większość moich druhów zachowywała się w tych chwilach jak jakieś goryle. Naprawdę ludzie nie mogą powstrzymać ślinotoku na widok ładnej gazeli, czy też chcą w ten sposób leczyć swoje męskie kompleksy?
chciałbym pracować w miejscu w którym są kobiety. Nie w teamie bo to byłaby masakra ale generalnie w firmie w jakichś dalszych działach.


@thewickerman88: wbrew stereotypowi u mnie w firmie sporo kobiet jest project managerami i jest zajebiście! :D