Wpis z mikrobloga

Kierowca nie może liczyć na pomoc i solidarność że strony Uber. Kontrolę urzędowe oraz zwykle incydenty chuliganskie są przemilczane przez Uber chyba że media podejmą temat, zaden kierowca nie wie co się stało z tymi którzy dostali wyroki, mandaty, zostali zaatakowani przez taksówkarzy lub pasażerów. Natomiast codziennie zdążą się że słyszymy z gazet o 20 tys kary dla kierowcy ubera, codziennie na CB radio kierowcy mówią o zablokowanych kontach pod byle pozorem. Nie czuję się partnerem, nikt nie reprezentuje społeczności kierowców w czasie planowania strategii i kroków ubera, Uber wydaje decyzję zmienia ceny i ogłasza to kierowcom. Dla wielu jest to zwykle lekceważenie a przeciez często moje auto i mój czas to jedyne co mam i codziennie czuję się zwyczajnie cyferka w statystykach Uber. Ostatnie kontrolę w Krakowie pokazały coś jeszcze: na 14 kontroli zatrzymano JEDNEGO KIEROWCE w swoim własnym aucie, pozostali pracowali jako zleceniobiorcy w firmach wyposażonych we floty. Oto ostateczne pogrzebane idei ubera. #boldupy #nawetmisiebieniezal #uber #ubercyc
  • 9
@blady-erotoman: mam pytanie trochę z innej beczki. W razie niebezpiecznej sytuacji możecie liczyć na pomoc kolegów kierowców? Macie jakiś przycisk alarmowy w razie gdyby coś się działo?