Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, witajcie po długiej przerwie. Długo mnie tu nie było. Część z Was nawet pisała do mnie zapytać jak idą pracę nad countryballami. Wybaczcie, że Wam nie odpisywałem. Nie było mnie w kraju, ani nawet w Europie. Moim kontem opiekowała się dziewczyna, ale z tego co widzę raczej nie odpisywała na Wasze wiadomości. Żeby nie przedłużać tych, którzy czekają na informacje co z Waszymi countryballami informuje, że zdecydowana większość z nich jest już gotowa. Trochę się nudziłem w podróży, to szydełkowałem ;-) A więc wszyscy, którzy zamawiali hussarie, izrael, polskę, usa, uk, czy II rzesze mogą już szykować się na paczkę od listonosza :-) Mamy jeszcze kilka innych gotowych countryballi ale o szczegóły pytajcie już na pw. Ale to nie koniec newsów. Z racji tego, że długo czekaliście na swoje maskotki, do jednej z osób która zamówiła od nas countryballe, wyślemy je zupełnie za darmo.

Przy okazji wypuszczenia kolejnej serii, jak zwykle robimy też #rozdajo :-)
Tym razem będzie jednak większe niż ostatnio. Osoby które zaplusują ten wpis mają szanse na wygranie: Kanady, USA, II rzeszy i Hussari. Od wygrywającego zależy którą z nich wybierze. Zaś jeśli nie uda Ci się wygrać, zapraszamy też do zamawiania. Wśród zamawiających rozlosujemy taki sam zestaw maskotek, więc szanse na wygraną są podwójne :-)

Losowanie zwycięzcy wśród plusujących kończymy dzisiaj o 2 w nocy. Wśród zamawiających, wyniki będą znane w ciągu tygodnia. Powodzenia!

#polska #polandball #countryball #januszebiznesu #diy #handmade #robotkireczne #szydelkowanie #rekodzielo

Dakkar - Hej Mirki, witajcie po długiej przerwie. Długo mnie tu nie było. Część z Was...

źródło: comment_2KBdWCeNBwxH2nSNkuJ55pLfhhtQDzJg.jpg

Pobierz
  • 87
@Dakkar: Tak się ostatnio zastanawiałem. Czy jest szansa na postać w stylu polandballa, która nie jest countryballem? W sensie, czy tworzysz takie cuda na jakieś zamówienie, czy tylko w zakresie countryballi?
Dla przypomnienia cennik naszych countryballi:
belgia: 20 zł
chile: 28 zł
chiny: 22 zł
czechy: 25 zł
dania: 20 zł
estonia: 20 zł
finlandia: 20 zł
francja: 24 zł
grecja: 30 zł
hiszpania: 28 zł
holandia: 20 zł
II rzesza: 20 zł
indonezja: 22 zł
irlandia: 20 zł
japonia: 25 zł
japonia breloczek: 19 zł
kanada: 25 zł
korea południowa: 28 zł
korea północna: 28 zł
litwa: 20 zł
łotwa: 20 zł
Dakkar - Dla przypomnienia cennik naszych countryballi:
belgia: 20 zł
chile: 28 zł
...

źródło: comment_64c3wFdFp4jyMUwRKa8BTmLU4Rrptixi.jpg

Pobierz