Wpis z mikrobloga

Barrisol.


@BlackHawk7: no ale oni są francuską firmą, wszytko ok... Tylko wiesz, chodzi mi o podanie metrażu, zamówienie i ok. A nie jakieś pomiary, przyjazdy konsultantów itp.
  • Odpowiedz
@defoxe: Barrisol ma wyłączność z tego co wiem. Taki pan majster musi wyrobić u nich papiery, żeby w ogóle móc zamawiać materiał, żeby potem do Ciebie przyjechać, wymierzyć i założyć ;)
  • Odpowiedz
Taki pan majster musi wyrobić u nich papiery, żeby w ogóle móc zamawiać materiał,


@drjoint9: Jestem pewien, że widziałem jakąś firmę z północy Polski, gdzie można było sobie zamówić całość przez internet i założyć sobie w domu zestaw wysłany paczką.

  • Odpowiedz
@defoxe:

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi oraz zapewnieniu oryginalności dostaw produktów Barrisol na rynek Polski, prosimy o kontakt bezpośredni z naszym biurem w celu weryfikacji danych naszego przedstawiciela w Polsce.

Informujemy iż autoryzowanymi przedstawicielami firmy Barrisol w Polsce, są wyłącznie firmy wskazane na naszej stronie – zostały one przeszkolone we Francji w siedzibie Normalu Barrisol S.A.S i posiadają pełną autoryzację i gwarancje dostaw.

także kurde spekulowałbym twoją pewność :D aczkolwiek,
  • Odpowiedz